نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/24      15:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:301


نسخه چاپی
پلیس امین مردم است، این را همه درک کرده اند
گروه استان ها- خرسان شمالی - استاندار با تاکید بر اینکه خدمت به مردم در لباس مقدس نیروی انتظامی یکی ازبهترین توفیقاتی است که نصیب کارکنان ناجا شده، گفت: پلیس امین مردم است و مردم نیز به خوبی این موضوع را درک کرده اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مهندس "محمدرضا خباز" در همایش فرماندهان و مدیران انتظامی استان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، خدمت رسانی به مردم عزیز را یکی از بهترین توفیقاتی دانست که نصیب سبز پوشان ناجا شده است.

وی با اشاره به اینکه باید برای خدمت به مردم با تمام توان کوشا باشیم، گفت: بحمد اله با وجود تمام سختی هایی که وجود دارد امروز نیروی انتظامی خراسان شمالی از محبوبیت بسیار خوبی در بین مردم برخوردار است.

عالی ترین مقام دولت در استان  ادامه داد: مجموعه فرماندهی انتظامی استان با توجه به اینکه به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مردم است باید برای ارتقاء رضایتمندی جامعه و ارائه عملکرد مثبت تلاش کنند.

خباز با تاکید بر اینکه خدمت به مردم در لباس مقدس نیروی انتظامی یکی از بهترین توفیقاتی است که نصیب کارکنان ناجا شده، گفت: پلیس امین مردم است و مردم نیز به خوبی این موضوع را درک می کنند.

سردار "علیرضا مظاهری" فرمانده انتظامی استان نیز در ادامه این همایش با اشاره به اینکه در اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی از ابتدای سال جاری تاکنون 10 هزار و 335 متهم دستگیر شده اند، گفت: با تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی استان از ابتدای سال جاری تا کنون 43 هزار و 949 فقره پرونده تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه برقراری امنیت و تلاش برای پیشگیری از جرم یکی از وظایف ذاتی ناجا است، افزود: هر چقدر در راستای برقراری امنیت و آرامش در جامعه تلاش کنیم قطعا میزان رضایتمندی مردم نیز از عملکرد این مجموعه بیشتر می شود.

سردار مظاهری همچنین اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با مخلان نظم و امنیت را از جمله اقداماتی دانست که به صورت مستمر در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

این مقام ارشد انتظامی در استان افزود: خوشبختانه سرقت های مسلحانه و خشن در این استان با تلاش شبانه روزی کارکنان به صفر رسیده و بحمداله امروز هیچ گونه دغدغه  امنیتی در سطح استان نداریم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون