نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/8/26      13:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:333


نسخه چاپی
انضباط اجتماعی در محدوده شهرداری منطقه 13 ارتقاء می یابد
گروه استان ها – تهران بزرگ – فرمانده انتظامی پایتخت با تاکید بر لزوم هم افزایی نیروی انتظامی و شهرداری از تمهیدات ویژه برای رفع مسائل و مشکلات انتظامی ، امنیتی و ارتقاء انضباط اجتماعی، خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی"،  با حضور در منطقه 13 شهرداری تهران، در جلسه مشترک با "مرتضی رحمان زاده"شهردار منطقه در خصوص ظرفیت های،نیروی انتظامی و شهرداری بحث و تبادل نظر کرد.

این مقام ارشد انتظامی در جلسه مذکور با اشاره به لزوم تعامل بیشتر نیروی انتظامی و شهرداری بر ارتقاء انضباط اجتماعی، ایجاد فضای امن و امنیت در این منطقه تاکید و تصریح کرد: در صورتی که ارتباط اجزای شهرداری و نیروی انتظامی به خوبی تعریف شود و میان آنها هماهنگی کامل وجود داشته باشد، می تواند تاثیرات معنادار و قابل درکی در زندگی اجتماعی مردم به وجود آورد.

وی افزود: با توجه به مشکلات موجود در خیابان پیروزی در زمینه سد معبر ، خواستار هماهنگی لازم بین پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس اماکن و سرکلانتر برای رفع این مشکل و تسهیل در تردد وسایل نقلیه و رفت و آمد شهروندان هستیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، اظهار داشت: خیابان دهقان نیز از دیگر معابری است که باید با برنامه ریزی و طرحی که از طرف شهردار منطقه ارائه شده، ساماندهی شود .

وی به وجود مسائل انتظامی در اطراف منطقه "سرخه حصار" اشاره کرد و ادامه داد: ارتباط میان شهرداری منطقه 13 و نیروی انتظامی نمونه کاملی از همکاری و همدلی است.

رئیس پلیس پایتخت، در پایان ضمن تشکر و قدردانی از شهردار منطقه 13 تصریح کرد: با توجه به ارزیابی صورت گرفته و بازدید میدانی امروز از سطح منطقه، مشکل خاصی در زمینه انضباط ترافیکی وجود نداشت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون