نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/11      16:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:518


نسخه چاپی
مردی برای دریافت بیمه عمر، خود را مرده جا زد

گروه بین‌الملل- مردی آمریکایی برای دریافت بیمه عمر، به مقدار 2 میلیون دلار، از هفت سال پیش خود را فوت شده جا زده بود.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس و به نقل از  روزنامه "نیویورک پست"، "ایگور وروتینوو" 54 ساله، با رفتن به اروپای شرقی شهر "مولدووا"، مشخصات هویتی خود را  روی جسد شخصی که هنوز تعیین هویت نشده قرار داد و آن را به رودخانه انداخت.

ایگور در سال 2015 متهم شناخته شده و تحت تعقیب قانون قرار می گیرد که ماه پیش دستگیر و به آمریکا بازگردانده می شود.

بازپرس بر اساس مدارک موجود در دادگاه، شرح داد که وروتینوو در سال 2010 بیمه عمر شده بود و بر اساس طرحی از پیش ریخته شده، همسر 51 ساله خود "ایرینا وروتینوو" را به عنوان ذینفع بیمه خود، معرفی می کند. یک سال بعد ایرینا جسد پیدا شده از رودخانه را شوهر خود معرفی کرده که با این کار، ایرینا حق بیمه عمر را دریافت می کند و آن پول ها را برای پسر 29 ساله خود، "آلکون"، و همچنین به حساب های سوئد و مولدووا که همسرش در آنجا ساکن بود واریز می کند.

ایرینا با اقرار جرمش در دادگاه، به سه سال حبس در زندان فدرال "مینیاپولیس" آمریکا محکوم می شود و همچنین آلکون، با اقرار جرمش در دادگاه، به کانون اصلاح و تربیت تحویل داده می شود.

در مه ماه سال 2016، بازپرس طی تماس تلفنی با وروتینوو، او را به برگشتن به آمریکا ترغیب می کند اما او امتناع کرده و به ماموران گفت ترجیح می دهم زندگی جدید خود را داشته باشم و هچنین ایگور جرم خود را نپذیرفت. سرانجام ماه پیش دستگیر و به آمریکا بازگردانده شد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون