نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/15      12:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:121


نسخه چاپی
تامین زیرساخت های امنیت به صورت جدی دنبال شود/ توسعه امنیت یکی از اصلی ترین نیازهای جامعه است
گروه استان ها – تهران بزرگ – رئیس پلیس پایتخت، با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت های امنیتی در جامعه، گفت: تامین زیرساخت های امنیت مهمترین کار برای ایجاد امنیت است.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" با حضور در مراسم افتتاح ساختمان "شهدای امنیت" پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ، با اشاره به این مطلب که توسعه زیرساخت های امنیت از جمله کارهای ارزشمند برای ایجاد امنیت است، گفت: بسترسازی برای ایجاد و تثبیت امنیت و آرامش، کاری بزرگ محسوب می شود، چراکه ایجاد امنیت در تهران یعنی آرامش در کل کشور است.

این مقام ارشد انتظامی، با تاکید بر اهمیت تامین زیرساخت ها برای ماموریت های پلیس، عنوان داشت: این امر می تواند به اجرای هر چه بهتر ماموریت های پلیس و ارائه خدمات بهتر به شهروندان، کمک موثری کند.

وی اظهار داشت: کمک به ساخت مدرسه، مسجد و ... کاری پسندیده و نیک است و قطعا خیرات و برکات زیادی دارد، اما قبل از هر چیز، کمک به ایجاد امنیت در اولویت باید باشد، چرا که بدون امنیت هیچ ثباتی وجود ندارد.

رئیس پلیس پایتخت، در ادامه با اشاره به اهمیت زیرساخت برای ایجاد امنیت، اظهار داشت: تامین زیرساخت های امنیت امری، مهم است و باید به این امر به صورت جدی پرداخته شود.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، گفت: استقرار و توسعه امنیت اجتماعی و اخلاقی یکی از اصلی ترین نیازهای جامعه است که دشمن همواره سعی داشته تا بتواند این امنیت را از بین ببرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، تصریح کرد: پلیس امنیت اخلاقی باید با اقتدار کار خود را پیش ببرد تا ارزش های اسلامی حفظ شود، چرا که با حفظ این ارزش ها و تقویت امنیت اجتماعی و اخلاقی می توان آثار مثبت آن را در جامعه مشاهده کرد.

سردار رحیمی، در ادامه ضمن تقدیر از اقدام خیرین درخصوص تامین زیرساخت های امنیت، گفت: این کار ره توشه دنیا و آخرت است و دیگران نیز باید با جدیت برای استقرار و توسعه امنیت پایدار اجتماعی و اخلاقی تلاش کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون