نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/15      12:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:131


نسخه چاپی
دستگیری سارق اماکن خصوصی در ملارد
گروه استان ها - غرب استان تهران- فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق اماکن خصوصی با 31 فقره سرقت در شهرستان ملارد خبر داد.

سردار "محسن خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر سرقت از اماکن خصوصی در شهرستان ملارد، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از چند روز کار اطلاعاتی و اقدامات تخصصی موفق به شناسایی یک سارق سابقه دار اماکن خصوصی در شهرستان ملارد شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران ادامه داد: ماموران پس از هماهنگی قضائی به محل، اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.

این مقام انتظامی در ادامه خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی جرم خود را قبول داشته و در ادامه به 31 فقره سرقت اماکن خصوصی از جمله مغازه، منزل و ... اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

سردار خانچرلی در پایان ضمن هشدار به شهروندان، گفت: برای پيشگيری از سرقت به توصيه و هشدارهای پليسی توجه داشته و در صورت اطلاع از هرگونه سرقت و يا ترددهای افراد مشکوک و ناشناس مراتب را سريعاً به شماره تلفن فوریت های پلیسی110 اعلام کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون