نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/15      14:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:142


نسخه چاپی
معاونت عملیات، محور ماموریت های ناجاست

گروه استان ها- مازندران- جانشین معاون عملیات ناجا، گفت: معاونت عملیات محور ماموریت های ناجا در تامین نظم و امنیت عمومی است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "بهمن امیری مقدم" در جمع کارکنان معاونت عملیات فرماندهی انتظامی استان در ساری، با اشاره به این که پلیس باید در انجام ماموریت هایش هوشمندانه عمل کند، گفت: همراهی و اعتماد مردم به نیروی انتظامی از مهمترین مولفه ها در حفظ نظم عمومی است.

جانشین معاون عملیات ناجا، باتاکید بر توجه به موضوعات آموزشی و تمرین های عملیاتی، تصریح کرد: توجه جدی به موضوعات آموزشی و تمرین های عملیاتی منجر به افزایش توانایی و اندوخته های کارکنان پلیس در انجام ماموریت حفظ نظم و امنیت مردم خواهد شد .

سردارامیری مقدم، معاونت عملیات را محور ماموریت های ناجا در تامین نظم و امنیت عمومی برشمرد و اظهار داشت: اجرای اثرگذار طرح های جامع عملیاتی منجر به افزایش رضایتمندی عمومی خواهد شد.

وی با تاکید بر توجیهات آموزشی برای رده های ماموریتی، خاطرنشان کرد: در اجرای ماموریت ها، اشراف اطلاعاتی، تحلیل جرایم و موضوعات اجتماعی مبتلا به جامعه از موارد قابل توجه در حوزه های استحفاظی شهرستان هاست .

جانشین معاونت عملیات ناجا، با تاکید بر مسئول سازی دستگاه های اجرایی در بحث پدافند غیرعامل، گفت: تشریح وظایف و ماموریت های هریک از سازمان های مرتبط برای پیش بینی و پیشگیری از حوادث و اتفاقات طبیعی و غیر طبیعی از مهمترین نکات قابل توجه در این حوزه است .

امیری مقدم با تاکید بر ارائه هشدارهای انتظامی و آموزش همگانی خانواده ها، اذعان داشت: استفاده از ابزارهای الکترونیکی به عنوان اقدام هوشمندانه پلیس در استان مازندران منجر به افزایش احساس امنیت در این استان شده است .

وی در خاتمه رعایت انضباط ظاهری و معنوی کارکنان را از ویژگی های بارز حفظ اقتدار در نیروی انتظامی برشمرد .

سرهنگ حسن زاده مقدم با اشاره به اجرای طرح تجمیع خطوط 110 در استان،از اولویت های تماس های گرفته شده با مرکز فوریت های پلیسی 110 استان را موضوعات ترافیکی ، نیازهای پلیسی، جرائم و سرقت برشمرد و گفت: با اجرای این طرح شاهد افزایش 30 درصدی تماس های عملیاتی در استان بوده ایم .

وی با اشاره به تشکیل قرار گاه امام علی(ع) در استان با هدف ارتقاء احساس امنیت در استان، گفت: با اجرای طرح های انتظامی و عملیاتی در استان و اجرای طرح تجمیع خطوط 110 شاهد رضایتمندی 90 درصدی مردم از انتظامی استان بوده ایم .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون