نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/15      16:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:217


نسخه چاپی
دستگیری سارق حرفه ای لوازم خودرو با 30 فقره سرقت
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس کلانتری 169 مشیریه از دستگیری یک سارق لوازم خودرو خبر داد و گفت: متهم در کلانتری به 30 فقره سرقت لوازم خودرو و موتورسیکلت در جنوب تهران اعتراف کرد.

سرهنگ "سید امین موسوی پور" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با تماس تلفنی یکی از شهروندان و اعلام اینکه فردی در حال سرقت از یک دستگاه خودروی سواری در خیابان اعظم است، بلافاصله نزدیک ترین تیم گشت انتظامی کلانتری که در همان حوالی در حال گشت زنی بودند به آدرس اعلامی اعزام و به بررسی موضوع پرداخت.

وی با بیان اینکه با مراجعه ماموران، متهم به محض مشاهده خودروی گشت انتظامی کلانتری، خودرو را رها و به داخل منزلی متواری شد، توضیح داد: ماموران کلانتری موفق شدند متهم را که توجهی به فرمان پلیس نمی کرد، قبل از ورود به ساختمان دستگیر و در بازرسی از خودروی وی، تعداد 5 دستگاه باطری خودرو  و تعدادی اموال دیگر که همگی مسروقه بودند، کشف کنند.

سرهنگ موسوی تصریح کرد: متهم به همراه اموال مسروقه به کلانتری منتقل و ماموران در همان تحقیقات اولیه طی استعلام صورت گرفته، به دست آوردند که خودروی متهم نیز مسروقه بوده و دارای سابقه ثبت سرقت در کلانتری افسریه است.

رئیس کلانتری محله مشیریه بیان داشت: ماموران کلانتری در ادامه تحقیقات پلیسی دریافتند که متهم از جمله سارقان با سابقه بوده و در خانه مجردی زندگی می کند و تعدادی افراد مشکوک نیز به این محل به طور مستمر تردد دارند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی انجام شده از مخفیگاه سارق مقادیر دیگری اموال مسروقه نیز کشف و متهم که چاره ای دیگر جز به اعتراف نداشت به 30 فقره سرقت لوازم خودرو و موتورسیکلت در کلانتری اعتراف کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون