نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/15      16:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:231


نسخه چاپی
رویکرد ناجا ارتقاء توانمندی های علمی و عملی کارکنان است
گروه استان ها-کرمان- سرپرست هیئت قرارگاه جهادی تربیت و آموزش ناجا گفت: رویکردی که امروز ناجا به فراخور نیازهای حوزه ماموریتی دنبال می کند اساسا ارتقاء توانمندی های علمی و عملی کارکنان است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، نشست جمع بندی اقدامات قرارگاه جهادی تربیت و آموزش مجموعه انتظامی استان کرمان با حضور بازرسانی از ناجا در این فرماندهی برگزار شد.

سرپرست هیئت قرارگاه جهادی تربیت و آموزش ناجا در این نشست با ذکر یاد شهدا گفت: با راه اندازی این قرارگاه اهداف ارتقاء اندوخته های دانشی و توانمندی های علمی و عملی کارکنان را دنبال می کنیم که در این زمینه تاکنون موفقیت های خوبی نیز حاصل شده است.

سردار فرامرز اخلاقی افزود: در دور اول اقدامات این قرارگاه بیشتر بررسی وضعیت کارکنان ناجا را مورد توجه قرار دادیم و یک سری ارزیابی هایی در حوزه میزان توانمندی های علمی و عملی کارکنان بر اساس یک سری شاخص ها را دنبال کردیم.

وی بیان داشت: در دور دوم اقدامات بر اساس یافته های حاصل از دور قبل در تلاش هستیم نمره و شاخص ارزیابی کارکنان را برابر با ابلاغ و شاخص های ستاد کل نیروهای مسلح ارتقاء ببخشیم.

سردار اخلاقی اظهار داشت: هدف کلی این است که در خود استان ها مسئول سازی کنیم به نحوی که تک تک روسا و مدیران راسا اقدامات آموزشی و مهارت افزایی کارکنان زیرمجموعه خود را پیگیری و دنبال کنند.

وی ادامه داد: این طرح نتایج خوبی به همراه داشت و باعث افزایش سطح توانمندی ها و مهارت های علمی و عملی کارکنان انتظامی سراسر کشور شد اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله هایی وجود دارد که با جدیت به دنبال رفع ان ها هستیم.

سرداراخلاقی همچنین تصریح کرد: در این رابطه استان پهناور کرمان در ارزیابی های کنونی نسبت به دوره قبل ارتقاء خوبی داشته است و از استان های شاخص محسوب می شود که این امر بیانگر ایجاد انگیزه در کارکنان و جدیت مدیران در دنبال کردن اهداف قرارگاه جهادی تربیت و آموزش است و جای قدردانی دارد.

سرپرست هیئت قرارگاه جهادی تربیت و آموزش ناجا خاطرنشان کرد: تا کنون 17 استان در این زمینه مورد ارزیابی قرار گرفته اند که شاهد افزایش کیفی و کمی سطح نمرات در ارزیابی های میدانی هستیم که ان شاء الله در سایه تداوم این اقدامات به بهترین وضعیت در حوزه آموزش و مهارت افزایی برسیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون