نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/20      15:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:749


نسخه چاپی
علاقه مندی مردم به نیروی انتظامی در حال افزایش است
گروه استان ها _ اصفهان _ استاندار، وجود فرماندهان و مدیران فرهیخته، با تدبیر و با دانش در بدنه نیروی انتظامی را افتخاری برای نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه علاقه مندی مردم به این نیرو نیز روز به روز در حال افزایش است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "عباس رضایی"، در دیدار با فرمانده انتظامی استان و معاونان این فرماندهی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات نیروهای انتظامی در برقراری امنیت و آرامش جامعه اظهار داشت: امروز یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی این است که فرماندهان و مدیران ناجا به درجه بالایی از رشد، کمال و فرهیختگی رسیده و کارهایشان را با تدبیر و دانش انجام می دهند.

وی، وظیفه تمام دولت ها را تامین امنیت برای مردم عنوان و تصریح کرد: امروز ثبات امنیتی در کشور یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی است به طوری که امنیت ایران با هیچ جای دنیا قابل مقایسه نیست .

استاندار اصفهان، با بیان اینکه مردمی بودن هیچ منافاتی با اقتدار ندارد، اظهار داشت: نیروی انتظامی باید در کنار مردمی بودن  برای برقراری نظم و قانون در جامعه مقتدرانه عمل کند.

این مقام مسئول ، حق امنیت عمومی را بر همه حقوق ارجح دانست و افزود : نباید اجازه دهیم عده ای با گردنکشی و قانون گریزی به نظم و امنیت مردم خدشه وارد کنند.

رضایی، با بیان اینکه اکثریت مردم اصفهان افراد فهیم، با فرهنگ و انقلابی هستند خاطر نشان کرد: خوشبختانه علاقه مندی مردم به نیروی انتظامی روز به روز در حال افزایش است و این سرمایه اجتماعی را باید حفظ کرد و ارتقاء داد.

وی افزود: قطعاً اگر به مردم رجوع و از ظرفیت سازمان ها و تشکل های مردم نهاد استفاده کنیم می توانیم بسیاری از مشکلات کشور را برطرف نمائیم .

رضایی در پایان استانداری را از نیروی انتظامی و نیروی انتظامی را از استانداری دانست و خاطر نشان کرد: همه باید دست در دست هم بدهیم و برای سربلندی و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنیم .

هنر پلیس، جلوگیری از تبدیل موضوعات اجتماعی  به امنیتی است

سردار "مهدی معصوم بیگی" نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب استاندار جدید، گفت: نیروی انتظامی جزئی از پیکره نیروهای مسلح و نیز نیرویی با کارکرد های اجتماعی است ، بنابر این بایستی در کنار ویژگی نظامی و مسلح بودن در حوزه های فرهنگی و اجتماعی نیز ورود پیدا کند.

وی با بیان اینکه فرمانده کل قوا، نیروی انتظامی را مظهر اقتدار ملی و عطوفت نظام توصیف کردند اظهار داشت: بر این اساس ناجا رویکرد ها، راهبردها و تاکتیک های خاصی را تعریف کرده تا بتواند این دو فرمان معظم له را عملی سازد.

معصوم بیگی با مهم دانستن سرمایه اجتماعی برای پلیس تصریح کرد: محصول سرمایه اجتماعی اقتدار است و نیروی انتظامی نیز اعتقاد دارد  این مردم هستند که به پلیس در مدیریت حوزه امنیت مشروعیت می بخشند.

وی ، با بیان اینکه مردم ایران یکی از قدرشناس ترین مردم دنیا هستند گفت:  امروز دشمن به دنبال عملی کردن نقشه های خود از طریق موضوعات اجتماعی و صنفی است ؛ خوشبختانه نیروی انتظامی توانسته با سعه صدر، برنامه و تدبیر به پیشگیری از امنیتی شدن این موضوعات کمک کند و انتظار می رود که دیگر دستگاه ها نیز با حضور در بین مردم و رفع هرچه سریع تر مشکلات آنان دشمن را مایوس کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون