نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/20      14:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:661


نسخه چاپی
شهدا سند افتخار و عزت ايران اسلامي هستند
گروه استان ها- یزد- حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی، شهدا را سند افتخار و عزت ايران اسلامي خواند و گفت: امروز وظيفه داريم در مسير تحقق آرمان هاي والاي شهداي گرانقدر حرکت کنيم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "کاظم راشد یزدی" در مراسم گرامیداشت شهید "ایرج صفاری" که در مسجد "روضه محمدیه" شهر یزد برگزار شدضمن بزرگداشت مقام شهيد و شهادت به تبيين روند سير تکاملي انسان براي رسيدن به قرب الهي پرداخت وگفت: شهدا به عنوان مقربان درگاه الهي از جايگاه و منزلت والايي برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه ایثاری بالاتر از شهادت نیست، گفت: شهادت انسان را به مقام خاصی می رساند که اگر کسی خواسته باشد با سایر عبادات به این مقام الهی برسد باید سال های سال تلاش کند؛ خوش به سعادت فردی که مرگ او با شهادت در راه دفاع از وطن همراه باشد.

وی با بیان اینکه پلیس نیروی مقتدر، موثر، حافظ و اثرگذار در اصل برقراری یک جامعه است، ادامه داد: اگر کسی بتواند گره ای از کار مردم بگشاید یا غمی از دلی بردارد، عالی ترین عبادات الهی را انجام داده است.

حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی افزود: پلیس در قلب مردم است و راه دستیابی به قلوب آحاد جامعه این است که پلیس، از مردم، با مردم و برای مردم باشد.

این استاد اخلاق با اشاره به تقديم 250 هزار شهيد در دوران دفاع مقدس، شهدا را سند افتخار و عزت ايران اسلامي خواند و گفت: امروز وظيفه داريم در مسير تحقق آرمان هاي والاي شهداي گرانقدر حرکت کنيم.

این خطیب توانمند با اشاره به مجاهدتهاي نيروهاي نظامي و انتظامي به خدمات و تلاش هاي نيروي انتظامي در برقراري نظم و امنيت در کشور پرداخت و از خدمات ناجا به عنوان نيرويي برآمده از مردم تجليل کرد.

حجت الاسلام و المسيلمين راشد در پایان از مجاهدت هاي شهيد والامقام "ايرج صفاري" در مسير مبارزه با قاچاق تجليل کرد و ياد و خاطره اين شهيدگرانقدر را گرامي داشت.

گفتنی است، در این مراسم آیت الله "محمدرضا ناصری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، "محمدعلی طالبی" سرپرست استانداری یزد، سردار "فتح الله جمیری" فرمانده سپاه الغدیر استان، فرمانده پادگان شهید صدوقی، جمعی از مسئولان اداری، نظامی، انتظامی و امت شهیدپرور شهر یزد حضور باشکوهی داشتند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون