نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/22      10:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:326


نسخه چاپی
دستگیری عامل آتش سوزي عمدي خودروها در پایتخت
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئيس پايگاه پنجم پلیس امنیت عمومی از شناسایی و دستگیری عامل آتش سوزی عمدی در عبدل آباد تهران خبر داد.
 

سرهنگ "حيدر آسبان " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، گفت: با اعلام گزارش یک فقره آتش سوزی عمدی در عبدل آباد تهران ، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی، تحقیقات در این خصوص را آغاز و قبل از شناسایی متهم، گزارش دوم و سوم وقوع آتش سوزی عمدی نیز در این محدوده به پایگاه ارسال شد.

وی با بیان اینکه با توجه به حساسیت موضوع، ماموران تحقیقات تخصصی را در این خصوص آغاز کردند، بیان داشت: در تحقیقات میدانی مشخص شد که آتش سوزی ها توسط یک نفر صورت گرفته است و وی هر بار با تغییر دادن لباس خود، سعی می کرده مورد شناسایی واقع نشود.

سرهنگ آسبان با اشاره به اینکه ماموران توانستند تصویری از متهم به دست بیاورند، تصریح کرد: با استفاده از اقدامات پلیسی، مخفیگاه متهم در همان محدوده شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی تیمی برای دستگیری وی اعزام شد.

رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی افزود: مدتی ماموران مخفیگاه متهم را تحت مراقبت قرار دادند تا اینکه وی را هنگام ورود به مخفیگاهش مشاهده و بلافاصله در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد ، بیان داشت: متهم علت آتش سوزی ها را مصرف شيشه اعلام کرد.

سرهنگ آسبان گفت: تحقیقات تکمیلی از متهم در خصوص علت و چگونگی انتخاب خودرو ها ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون