نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/22      16:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:225


نسخه چاپی
توليد امنيت از ضروري ترين نيازهاي يك جامعه سالم است
گروه استان ها- غرب استان تهران- فرمانده انتظامي استان، گفت: توليد امنيت از ضروري ترين نيازهاي يك جامعه سالم است.
 
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "محسن خانچرلی" به همراه جمعی از مسئولان در دیدار با امام جمعه شهرستان رباط کریم ، توليد امنيت را از بايدهاي هر جامعه برشمرد و بيان داشت: امنيت ، توليد جمعي است و همه دستگاه ها ، سازمان ها ، ادارات دولتي و آحاد جامعه بايد براي ارتقاء آن تلاش كنند.

وی ، موفقيت هاي امروز نيروي انتظامي را مرهون مشاركت هاي عمومي دانست و افزود: امروزه مشارکت همه دستگاه ها در بحث تأمين امنيت و آرامش در سطح جامعه بسيار حائز اهميت است و با مشارکت و تعامل سازنده مي توانيم شاهد امنيت كامل در جامعه باشيم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اينكه تنها با همت جمعي و همكاري همه نهاد ها و دستگاه هاي دولتي مي توانيم شاهد كاهش جرايم باشيم بیان کرد: امروز كه دشمن با استفاده از تاكتيك هاي جنگ نرم عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي به مبارزه دست زده است ما نيروهاي ولايت مدار در خط مقدم مبارزه با استكبار جهاني با عزمي راسخ ايستاده ايم.

سردار خانچرلی عنوان كرد: امروز مسير حركت بايد مسيري باشد كه در راستاي آموزه هاي دين مبين اسلام ، دستورات قرآن و پيروي از خط ولايت است چرا كه رسيدن به حقايق در شرايط پيچيده امروز بدون حركت در مسير ولايت امكان پذير نخواهد بود.

وي ، مشاركت و همدلي مردم و دستگاه هاي فرهنگي و اجتماعي را زمينه ساز افزايش امنيت در جامعه دانست و بيان کرد: ولايتمداري، دينداري و روحيه پايداري براي حفظ اصول و ارزش هاي انقلاب اسلامي از ويژگي هاي مردم اين شهرستان است و امروز همه نهاد ها و آحاد مردم بايد با تقويت روحيه در راه اعتلاي هرچه بيشتر ايران اسلامي گام هاي محكم تري بردارند و در راستاي پيشگيري از جرايم تلاش کنند.

فرمانده انتظامي ویژه غرب استان تهران در پايان سخنان خود خاطرنشان كرد: اميدواريم كه خداوند به همه ما توفيق بدهد تا با همت يكديگر بتوانيم در جهت اهداف امام بزرگوار و شهداي گرانقدر گام برداريم و شاهد بيش از پيش كاهش جرايم و آسيب ها باشيم.

امام جمعه شهرستان رباط کریم اضافه كرد: كار ، تلاش و خدمت در ناجا نعمتي الهي است و اين خدمت هنگامي زمينه سعادت دنيوي و اخروي ما مي شود كه خالصانه و براي رضاي خدا باشد.

وي ، نيروي انتظامي را سرباز ولايت خواند و گفت : مردم آسايش و آرامش خود را در پناه پليس مي جويند.

اين مقام مسئول با اشاره به حساسيت وگستردگي ماموريت هاي پليس گفت: رعايت حقوق شهروندي، مردم داري و احترام به مردم نقش بسيار مهمي در موفقيت و پيشبرد اين ماموريت ها دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون