نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/22      16:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:296


نسخه چاپی
آدم ربایان در دام پلیس کرمانشاه
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 آدم ربا که اقدام به ربودن فردی در شهر گیلانغرب کرده بودند، خبر داد.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" در جمع خبرنگاران، تصریح کرد: حوالی ساعت 21 شب گذشته (چهارشنبه) یک دستگاه خودروی پژو پارس با 2 سرنشین جلوی یکی از شهروندان را گرفته و به زور اقدام به سوار کردن، وی می کنند.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: به دنبال اطلاع پلیس از این اقدام، ماموران نیروی انتظامی سریعا وارد عمل شده و نسبت به شناسایی آدم ربایان و مخفیگاه آنها اقدام می کنند.

سردار امان اللهی تصریح کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهمان در یکی از روستاهای ماهیدشت با هماهنگی مقام قضائی ساعت 3 نیمه شب در عملیاتی ضربتی و غافلگیرکننده نسبت به دستگیری هر 2 رباینده و آزادی گروگان، اقدام و در بازرسی از مخفیگاه متهمان، یک قبضه سلاح نیز کشف شد.

وی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی های مقدماتی علت این کار خود را اختلافات شخصی عنوان کردند، در پایان از ادامه تحقیقات در این خصوص خبر داد و افزود: پلیس قاطعانه با ناامن کنندگان جامعه و ان هایی که دست به چنین اقداماتی می زنند، برخورد خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون