نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/24      13:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:280


نسخه چاپی
انهدام باند زورگیران با 50 فقره سرقت در پایتخت
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند 4 نفره زورگیران خبرداد و گفت: متهمان به 50 فقره زورگیری اعتراف کردند.
 

سرهنگ "محسن معظمی گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با شکایت­ های مکرر تعدادی از شهروندان مبنی بر وقوع سرقت به شیوه زورگیری گوشی های همراه شان، تیمی از کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی بیان داشت: در تحقیقات میدانی و پایش های اطلاعاتی مشخص شد که سرقت ها توسط 2 مرد و 2 زن به صورت باندی و با همکاری یکدیگر انجام می شود و عضو اصلی این باند یکی از مجرمان سابقه دار به نام "م." است .

این مقام انتظامی ادامه داد : با شناسایی سایر اعضا این باند 4 نفره و مخفیگاه آنان در شرق تهران، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و متعاقب آن دستور دستگیری متهمان صادر شد.

سرهنگ معظمی با اشاره به دستگیری متهمان ، افزود: از مخفیگاه آنان 2 دستگاه موتورسیکلت و تعدادی سلاح سرد کشف شد؛ متهمان در بازجویی های انجام شده  به سرقت50  موبایل به شیوه زورگیری و تهدید با سلاح سرد، اعتراف کردند.

رئیس پایگاه دوم پلیس پایتخت در پایان خاطر نشان کرد: تا کنون 41 تن از مال باختگان شناسایی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون