نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/24      13:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:260


نسخه چاپی
کاهش ناهنجاری های اجتماعی با ترویج حیا و عفت /نقش موثر و وظیفه مهم روحانیون شاغل در ناجا
گروه استان ها _ سمنان _ نماینده ولی فقیه در استان ترویج معارف در بین اقشار مختلف را مورد تاکید قرارداد و گفت: حیا و عفت از جمله مواردی است که باید تقویت شود و در این صورت است که بسیاری از ناهنجاری ها و مشکلات اخلاقی در جامعه کاهش می یابد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "روح الامین قاسمی" به همراه مسئولان و مدیران عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان با آیت الله "سید محمد شاهچراغی" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدارکردند.

امام جمعه سمنان در این دیدار به خوشنامی نیروی انتظامی در جامعه اشاره و تاکیدکرد: این خوشنامی در بین مردم دیر به دست می آید پس باید با عملکرد صحیح از این جایگاه حفاظت کنید.

آیت الله شاهچراغی به نقش موثر و وظیفه مهم روحانیون شاغل در ناجا اشاره کرد و گفت: عقیدتی سیاسی باید با تلاش خود سطح ایمان در کارکنان ناجا را ارتقاء بدهد.

شاهچراغی با تاکید بر ترویج معارف در بین اقشار مختلف اظهارداشت: حیا و عفت از جمله مواردی است که باید تقویت شود و در این صورت است که بسیاری از ناهنجاری ها و مشکلات اخلاقی در جامعه کاهش می یابد.

فرمانده انتظامی استان سمنان نیز در این دیدار از حمایت ها و پشتیبانی های آیت الله شاهچراغی از خادمان مردم در مجموعه نیروی انتظامی قدردانی کرد و گفت: همراهی و همکاری های روحانیون با پلیس بی تردید در تامین امنیت پایدار تاثیرگذار است.

سردار قاسمی با بیان این که خوشبختانه شاهد کاهش میزان جرایم در سطح استان هستیم گفت: افزایش سطح اخلاق و معنویت در جامعه از مهمترین عوامل پیشگیری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی است.

حجت الاسلام "حامد زکی" رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان سمنان نیز گزارشی از عملکرد حوزه فعالیتی خود ارائه کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون