نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/9/24      14:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:486


نسخه چاپی
دشمنان در ناامن کردن سیستان و بلوچستان، ناکامند
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- امام جمعه زاهدان با محکوم کردن حادثه تروریستی چابهار گفت: دشمنان در ناامن کردن استان سیستان و بلوچستان، ناکامند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "عباسعلی سلیمانی" نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای حادثه چابهار گفت: کسانی که با اهل بیت بیگانه شده اند، دچار هرج و مرج فکری و به گروه های تکفیری پیوسته اند.

وی افزود: مردم سیستان و بلوچستان با محکومیت  این حمله تروریستی  نشان دادند اشرار در این استان جایگاهی ندارند و مردم استان دلبسته و وفادار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

آیت الله سلیمانی با اشاره به  قابلیت های کشاورزی، گردشگری و موقعیت جغرافیایی ویژه بندر چابهار تصریح کرد:  این بندر پل ارتباطی کشور های آسیای میانه به آبهای  آزاد است و همین موضوع سبب شده تا هم مقام معظم رهبری بر توسعه این بندر تاکید کنند و هم  قدرت های  مهم اقتصادی شرق آسیا " هند و چین "  به دنبال  سرمایه گذاری در این بندر باشند. 

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: این  مسئله سبب ناراحتی  برخی عناصر خود فروخته شده و با ایجاد ناامنی، قصد دارند پیام هشدار به  سرمایه‌گذاران خارجی بفرستند و مانع سرمایه گذاری آنان شوند.

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: مردم سیستان و بلوچستان مردمانی ولایت‌مدار هستند و این را در عرصه های مختلف سیاسی از جمله مشارکت حداکثری در انتخابات نشان داده اند و امروز نیز با محکومیت این عمل تروریستی و با حفظ اتحاد، مخالفت خود را با اشراری که قصد مخدوش کردن چهره استان و از بین بردن فرصت توسعه،  پیشرفت و سرمایه گذاری در آن را دارند، اعلام کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون