نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/1      15:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:332


نسخه چاپی
واژگونی خودروی پژو در "مرزن آباد"
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 206 در محور "مرزن آباد -چالوس" با یک کشته و 2 مصدوم خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور مرزن آباد به چالوس، بلافاصله ماموران گشت انتظامی شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان مازندران، تصریح کرد: در این حادثه که براثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 206 با 3 سرنشین، به وقوع پیوست، یکی از سرنشینان این خودرو که کودک 3 ساله ای به نام "فریما" بوده، در دم جان باخته است.

سرهنگ قدمی با اشاره به اینکه 2 سرنشین دیگر این خودرو نیز مجروح شدند، خاطر نشان کرد: با حضور عوامل امدادی مصدومان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند.

وی در خاتمه با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: یکی از عوامل اصلي بروز حوادث رانندگي و تلفات ناشي از آن خواب آلودگی، سرعت غير مجاز و عدم توجه به جلو است.

رئیس پلیس راه مازندران در خاتمه به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب و رعايت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضريب ايمني، فرهنگ اجتماعی خود را به نمايش بگذارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون