نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/1      15:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:318


نسخه چاپی
واژگونی کامیون در محور "عباس آباد - کلاردشت"
گروه استان ها- مازندران- معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان از واژگونی یک دستگاه خودروی کامیون کشنده در محور "عباس آباد" به "کلاردشت" با 2 کشته خبر داد.
 

سرهنگ "علیرضا باقری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: كم‌توجهي به رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي از جمله ناهنجارهايي است كه به صورت روزمره در سطح خيابان‌ها، بزرگراه‌ها، جاده‌ها و محورهای شهری و بين شهري مشاهده مي‌شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با بیان اینکه از مهم‌ترين شاخص‌هاي توسعه‌ يافتگي و فرهنگ ملي رعايت قوانين و مقررات رانندگي است، تصریح کرد: يكي از راه‌هاي مؤثر در كاهش حوادث رانندگي تقويت فرهنگ ترافيك و توجه به عوامل بازدارندگی است.

وی عوامل جاده‌اي، خودرويي و انساني را از جمله عوامل موثر در تصادفات رانندگي برشمرد و اظهار داشت: عدم توجه به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، خستگي بيش از حد يا خواب‌آلودگي، سرعت و سبقت های غیر مجاز منشاء بسياري از تصادفات مرگبار است.

سرهنگ باقری در ادامه از واژگونی یک دستگاه خودروی کامیون کشنده در محور "عباس آباد" به "کلاردشت" خبر داد و گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حادثه رانندگی در این محور بلافاصله ماموران کلانتری مرکزی عباس آباد به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در این حادثه که براثر واژگونی یک دستگاه خودروی کامیون کشنده در رودخانه حاشیه محور به وقوع پیوست، 2 سرنشین این خودرو در دم جان باختند.

باقری همچنین اظهار داشت: جسد کشته شدگان این حادثه توسط عوامل امدادی به سردخانه منتقل شده و علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان در خاتمه با اشاره به اینکه تفاوت زمان در رانندگي شتابزده و رانندگي با سرعت مطمئن، بيش از چند دقيقه نیست به رانندگان توصیه کرد: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز از رانندگی به مدت طولانی و در حالت خستگی خودداری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون