نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/2      10:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:166


نسخه چاپی
پژو پارس با 155 کیلو تریاک در"نهبندان" توقیف شد
گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی استان از کشف 155 کیلو تریاک در بازرسی از یک دستگاه پژو پارس در شهرستان نهبندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"مجید شجاع" اظهار داشت: عصر روز گذشته با اقدامات اطلاعاتي اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی خبری دریافت شد که قاچاقچیان مواد مخدر قصد دارند محموله موادمخدر را از استان های مجاور به خراسان جنوبی منتقل کنند که موضوع به صورت ویژه پیگیری شد.

وی بیان داشت: با دریافت اطلاعات تکمیلی 3 تیم عملیاتی مبارزه با مواد مخدر برای شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ به محورهای مواصلاتی اعزام شدند که مأموران پس از انجام عملیات تعقیب و مراقبت 2 دستگاه خودروی پژو پارس و پژو 405 را شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی ادامه داد: مأموران به 2 خودروی شناسایی شده که با فاصله کمی از هم در تردد بودند، دستور ایست دادند که راننده خودروها با مشاهده مأموران متواری شدند که با اقدامات پلیسی هر 2 خودرو متوقف و در بازرسی از پژو پارس 155 کیلوگرم تریاک کشف و پژو 405 نیز به اتهام اسکورت خودروی حامل مواد مخدر توقیف شد.

سردار شجاع خاطر نشان کرد: در این عملیات 3 متهم دستگیر و 2 خودرو توقیف شد که متهمان با تشکیل پرونده قضائی به دادسرا اعزام و روانه زندان شدند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون