نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/2      8:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:284


نسخه چاپی
خدمات پلیس در جامعه کم نظیر بوده است
گروه استان ها - کرمانشاه - عضو مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از تلاش ها و اقدامات پلیس، خدمات صورت گرفته توسط ماموران انتظامی را در جامعه کم نظیر و امنیت موجود را بسیار مطلوب توصیف کرد.

 

 

آیت الله "امان نریمانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با قاطعیت می توان پلیس را یکی از خدمت گزارترین نیروهای جامعه دانست که آسایش خود را وقف امنیت آفرینی در جامعه کرده است.

وی ادامه داد: امنیت مطلوب کشورمان به گونه ایست که حتی دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی نیز همواره بر آن اذعان داشته اند، امنیتی که نقش پلیس در ایجاد آن بسیار پررنگ بوده است.

آیت الله نریمانی خاطرنشان کرد: پلیس در سطوح مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، انتظامی و ... به برقراری نظم و امنیت پرداخته که بسیار ارزشمند و در خور تحسین است.

نماینده کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری افزود: مقابله با اشرار، قاچاقچیان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی جزو برنامه های همیشگی پلیس بوده است، آن ها جان خود را به خطر می اندازند تا سایر شهروندان در امنیت باشند.

وی با بیان اینکه زندگی ماموران پلیس یک زندگی پرمخاطره است، گفت: ورود به این عرصه دلی بزرگ و شهامتی عظیم می خواهد که تک تک کارکنان انتظامی از آن برخوردارند.

آیت الله نریمانی تاکید کرد: با توجه به گستردگی کار پلیس و اقدامات شایان و قابل توجهی که ماموران انجام داده اند هرقدر که از آن ها تجلیل شود بازهم کم است.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه از سردار اشتری به عنوان فرمانده ای شجاع، لایق و دلسوز یاد کرد و گفت: در نیروی انتظامی از زمان مدیریت ایشان اقدامات بسیار خوبی انجام شده به گونه ای که مورد اقبال عمومی نیز قرار گرفته است.

وی ادامه داد: افزایش کشفیات کالای قاچاق، رشد کشفیات سرقت و افزایش احساس امنیت در نزد مردم همگی بیانگر این است که نیروی انتظامی تحت مدیریت سردار اشتری به خوبی وظایف محوله را انجام داده اند.

آیت الله نریمانی یادآوری کرد: پلیس نهادی اجتماعی و مردمی است که بیشتر از همه دستگاه های دیگر زحمت می کشد و در عین حال کمتر نیز مورد تجلیل قرار می گیرد و مطمئنا اجر آن ها در نزد خداوند محفوظ خواهد بود.

نماینده کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری همچنین امنیت موجود در استان کرمانشاه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این امنیت در سایه مدیریت و تلاش های شبانه روزی فرماندهان و مسئولان انتظامی استان حاصل شده است.

وی در پایان گفت: امروز کرمانشاه به یکی از امن ترین استان های کشور تبدیل شده که باید از فرمانده انتظامی استان و تیم تحت مدیریت ایشان نیز صمیمانه قدردانی کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون