نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/8      15:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:154


نسخه چاپی
لغزندگی محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی / رانندگان توصيه هاي پليس را جدي بگيرند
گروه استان ها - آذربایجان شرقی - جانشین پليس راه فرماندهي انتظامي استان از بارش برف و باران و لغزنده بودن محورهاي مواصلاتي استان خبر داد.

سرهنگ "رضا کریم نژاد" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: در حال حاضر به دليل بارش برف و باران از روز گذشته، کلیه محورهاي استان لغزنده و رعايت احتياط بيشتر توسط رانندگان و استفاده از زنجير چرخ امري ضروري است.

وي افزود: از نظر جوی بارش برف در محورهای "اهر- کلیبر"،"هشترود- زنجان" و در گردنه نصیرآباد در آزاد راه تبریز- زنجان کولاک  گزارش شده است.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه کلیه محورهای مواصلاتی استان باز و تردد در آنها جریان دارد، تصريح کرد: لغزندگي جاده‌ها موجب مي شود عبور و مرور در جاده‌هاي استان به كندي صورت گيرد كه رعايت فاصله طولي بيشتر خودروها در شرايط بارندگي از ملزوماتي است كه براي پيشگيري از حوادث رانندگي بايد رعايت شود.

"کریم نژاد" تاکيد کرد: رانندگان براي تردد بايد از سالم بودن سيستم گرمايشي خودرو خود مطمئن و به همراه خود پوشاک گرم، زنجير چرخ و مقداري خوراکي داشته باشند و حتي‌الامكان از سفرهاي غيرضروري خودداري کنند.

جانشین پليس راه فرماندهي انتظامي استان آذربايجان شرقی در پايان خاطر نشان کرد: لغزندگي جاده‌ها يکي از عوامل مهم واژگوني و تصادفات رانندگي است و رانندگان براي پيشگيري از حوادث ناگوار، ضمن حرکت با سرعت مطمئنه از توقف و شتاب ناگهاني پرهيز کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون