نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/9      10:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:337


نسخه چاپی
ناکامی قاچاقچیان در انتقال 227 کیلو حشیش
گروه استان ها– كرمان - فرمانده انتظامي استان از كشف 227 كيلو حشیش در عمليات ماموران پليس قلعه گنج خبر داد.

سردار"رضا بنی اسدی فر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر بیان داشت: در راستاي مقابله بي امان با سوداگران مرگ ماموران مبارزه با مواد مخدر قلعه گنج جهت كنترل محسوس و نامحسوس محورهاي مواصلاتي در محور قلعه گنج به چاه داد خدا اقدام به برپايي ايست و بازرسي مقطعي مي كنند.

وي اظهار داشت: در این رابطه يك دستگاه خودرو پژو 405  که به عنوان راه پاک کن مواد بود توسط عوامل دیده بانی شناسايي و به تيم عمل كننده اعلام كه پس از گذشت مدتي يك دستگاه پژو پارس حامل مواد مخدر وارد ايست و بازرسي شد.

سردار بنی اسدی ادامه داد:قاچاقچيان به محض ديدن ماموران اقدام به فرار کردند كه در يك اقدام ضربتي و تعقیب و مراقبت در نهايت قاچاقچیان عرصه را برخود تنگ ديده و با توجه به پوشش جنگلي منطقه ، خودروها را رها و از منطقه متواري شدند كه با تلاش ماموران یکی از قاچاقچيان دستگير و 2 خودرو توقیف شد.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری سایر قاچاقچیان افزود: پلیس در بازرسي از خودرو پژو پارس 227كيلو حشيش را كشف کرد.

سردار بنی اسدی فر از شهروندان خواست :در صورت مشاهده هرگونه فعاليت قاچاقچيان و توزيع کنندگان مواد مخدر با تماس با مرکز فوريت هاي پليسي110، پليس را در شناسايي و دستگيري مجرمان ياري کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون