نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/9      11:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:212


نسخه چاپی
کشف 4 تن و 650کیلو مواد افیونی در "زاهدان"
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از انهدام باند مسلحانه قاچاق و کشف 4 تن و 650کیلو انواع مواد افیونی در "زاهدان" خبر داد.

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق محموله سنگين موادمخدر از مناطق مرزی به شهر زاهدان دست يافتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، با کنترل تحرکات اعضای این باند سرانجام روز گذشته اعضای این باند مسلح را که با 3 دستگاه پژو 405 در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر در یکی از محورهای فرعی حاشیه شهر زاهدان بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از طی مسافتی به راننده خودروها دستور ایست دادند که سرنشین یکی از خودروها به سمت عوامل انتظامی تیراندازی و جان برکفان پلیس مبارزه  با مواد مخدر با مقابله به مثل پس از طی مسافتی 2 دستگاه خودرو آنها را متوقف کردند.

سردار قنبری بیان داشت: در این عملیات ضمن دستگیری 4 قاچاقچی در بازرسی از 2 خودرو آنها، یک تن و 547 کیلو و 975 گرم تریاک، 120 کیلو و 990 گرم هروئین، 41 کیلو و 200 گرم حشیش، 15 کیلو و 200 گرم مرفین و 58 کیلو و 400 گرم سایر مواد مخدر کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: در ادامه این عملیات مخفیگاه اعضای این باند در یکی از روستاهای حاشیه شهر زاهدان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از محل 2 تن و 491 کیلو و 600 گرم تریاک، 241 کیلو و 250 گرم هروئین، 114 کیلوگرم مرفین و 20 کیلوگرم حشیش به همراه یک قبضه کلت کمری و 5 قبضه سلاح شکاری کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون