نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/9      11:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:311


نسخه چاپی
کشف 515 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس اصفهان و زاهدان
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی استان از کشف 515 کیلو و 800 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان "سیستان و بلوچستان" خبر داد.

سردار "مهدی معصوم بیگی" در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان پس از انجام یک سری اقدامات تخصصی و اطلاعاتی مطلع شدند یک سوداگر مرگ در حال انتقال محموله ای سنگین به وسیله یک دستگاه کامیون است که بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های تخصصی و اقدامات خاص  ماموران مشخص شد، این خودرو در یکی از محورهای مواصلاتی استان "سیستان و بلوچستان" در حال تردد است که بلافاصله موضوع به پلیس آن استان اعلام شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان "سیستان و بلوچستان" در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه کامیون این سوداگر مرگ را شناسایی و متوقف کردند.

سردار معصوم بیگی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این خودرو 515 کیلو و 800 گرم تریاک کشف و خودرو و محموله را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان ضمن تشکر از همکاری به موقع و سنجیده ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان "سیستان و بلوچستان" با پلیس مبارزه با مواد مخدر "اصفهان" در این عملیات، از دستگیری 2 سوداگر مرگ نیز خبر داد و خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ برخوردی قاطعانه و قانونی دارد و پلیس هرگز اجازه جولان به این افراد را نخواهد داد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون