نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/10      8:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:260


نسخه چاپی
کشف حشیش در عملیات مشترک پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد و غرب تهران
گروه استان ها– کهگیلویه و بویراحمد– رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: در عملیات مشترک پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد و غرب تهران 38 کیلو و 800 گرم حشیش کشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ناصر افسریان" در این خصوص بیان کرد: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد با اشراف کامل اطلاعاتی بر سوداگران مرگ، از انتقال یک محموله موادمخدر از یکی از استان های جنوبی کشور به مقصد مرکز کشور مطلع شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد به هماهنگی با مرجع قضائی و نیز تعامل با پلیس غرب تهران برای دستگیری سوداگران مرگ اشاره و خاطرنشان کرد: پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی ، فنی و تخصصی در یک عملیات غافلگیرانه در محور منتهی به غرب تهران یک وانت پيکان و یک کامیونت کاویان را شناسایی و با رعایت موازین  قانونی و اقدامات تامینی مناسب خودروهای مورد نظررا توقیف و مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه 38 کیلو و 800 گرم حشیش در این خودرو کشف شد، گفت: در همین رابطه رانندگان و سرنشین دو خودرو دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون