نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/10      13:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:252


نسخه چاپی
2 کشته و 2 مصدوم در حادثه رانندگی محور "هراز"
گروه استان ها– مازندران– رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از وقوع سانحه رانندگی منجر به فوت در محور هراز آمل با 2 کشته و 2 مصدوم خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در محور هراز انتهای تونل هشتم، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی و پلیس راه "لاریجان" قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه و نیز در بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه خودرو سمند با 2 سرنشین با یک دستگاه خودرو پژو پارس با 2 سرنشین به علت نامعلومی با یکدیگر برخورد کردند که در این حادثه 2 سرنشین خودرو سمند به علت شدت جراحات وارده، جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: 2 سرنشین خودرو پژو نیز به شدت مصدوم که با حضور عوامل اورژانس 115 مصدومان حادثه سریعاً به مرکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه با حضور کارشناسان پلیس راه علت تامه تصادف در دست بررسی است، گفت: عدم رعایت سرعت مطمئنه، حق تقدم و نیز عدم توجه به جلو از جمله علل تامه در وقوع سوانح رانندگی است بنابراین به رانندگان وسایل نقلیه توصیه می شود با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی همواره سلامت خود و دیگران را تضمین کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون