نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/11      11:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:159


نسخه چاپی
کاهش 32درصدی تصادفات فوتی درون شهری/صدور بیش از760 هزار برگ جریمه
گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: با اقدامات پیشگیرانه ای که توسط پلیس راهور کرمانشاه انجام شده شاهد کاهش 32 درصدی تصادفات منجر به فوت در صحنه نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده ایم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "فضل اله شیری" در جمع خبرنگاران، به تشریح عملکرد 9 ماهه پلیس راهور استان پرداخت و افزود: در مجموع اقدامات پلیس در برخورد با تخلفات رانندگی و اعمال قانون برای افراد متخلف با رشد 25 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل روبه رو بوده است.

وی تصریح کرد: در 9 ماهه امسال شاهد کاهش 32 درصدی تصادفات منجر به فوت و همچنین 4 درصدی تصادفات منجر به جرح در سطح معابر شهری استان کرمانشاه بوده ایم.

سرهنگ شیری خاطرنشان کرد: در راستای برخورد با رانندگان متخلف از ابتدای فروردین تا پایان آذر، 760 هزار و 812 برگ جریمه صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 29 درصد رشد نشان می دهد.

رئیس پلیس راهور کرمانشاه ادامه داد: رشد 44 درصدی برخورد با رانندگانی که اقدام به توقف در مکان های غیرمجاز کرده و باعث راهبندان و ایجاد مزاحمت برای سایر خودروها می کنند، از دیگر کارهای صورت گرفته بوده است.

وی گفت: در این راستا تعداد 12 هزار و 53 دستگاه خودرو به علت توقف در حریم های ممنوعه و زیر تابلوهای توقف ممنوع به پارکینگ منتقل شده اند.

سرهنگ شیری در پایان با قدردانی از عموم شهروندان برای همکاری خوبی که با ماموران پلیس راهور دارند، خواستار تعامل بیشتر ان ها با پلیس و رعایت کامل و دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون