نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/12      11:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:410


نسخه چاپی
3 کشته و 9مصدوم حاصل دو فقره تصادف جاده ای در مرند
گروه استان ها – آذربایجان شرقی – فرمانده انتظامی شهرستان مرند،گفت: بر اثر وقوع 2 فقره تصادف فوتی در محور مرند- خوی، 3 نفر در میان شعله های آتش جان باختند و 9نفر دیگر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"کاظم دهقانی"در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بروقوع تصادف درمحور مرند- خوی نزدیکی پاسگاه انتظامی قرخلار،ماموران پاسگاه بلافاصله به همراه ارگان های امدادی در محل حاضر شدند .

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد که در اثر برخورد یک دستگاه کامیون تریلی با یک سواری پرشیا و متعاقب آن با یک نیسان پاترول وسواری پژو، هرسه خودرو سواری آتش گرفته و متاسفانه 3 نفر از سرنشینان خودرو ها در میان شعله های آتش سوخته و در دم جان باختند و2نفر دیگر نیز به شدت مصدوم و روانه بیماستان شدند .

این مقام انتظامی گفت:کارشناسان پلیس راه علت تامه حادثه را بی احتیاطی راننده نیسان پاترول و انحراف به چپ وی نسبت به تمامی خودرو ها اعلام کردند.

فرمانده انتظامی مرند از بروز تصادف دیگری در همین محور خبر داد و گفت: در این تصادف که در سه راهی پادگان اتفاق افتاد یک دستگاه تریلی بر اثر نقص فنی در سیستم ترمز و عدم توانایی  راننده در کنترل خودرو با 11دستگاه سواری برخورد و باعث مصدومیت 7نفر از رانندگان و سرنشینان خودروهای دیگر شده و پس از برخورد با تیر برق واژگون و موجب قطع مقطعی برق منطقه نیز شد.

سرهنگ" دهقانی" از رانندگان خواست با توجه به فصل سرما و شرایط جوی و وجود مه در محورها و کاهش دید افقی، با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی با صبر حوصله رانندگی کرده و نسبت به بازبینی خودرو و رفع نواقص احتمالی اقدام نمایند تا شاهد حوادث ناگوار ودلخراش در جاده ها نباشیم .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون