نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/12      16:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:275


نسخه چاپی
کشف 2 تن و 477 کیلو انواع موادمخدر در یزد
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان از کشف 2 تن و 477 کیلو انواع موادمخدر در یک ماه گذشته توسط ماموران پلیس خبر داد.

سردار "محمدرضا میرحیدری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مبارزه با موادمخدر و دستگیری سوداگران مرگ یکی از مطالبات و خواسته های به حق مردم و همچنین از اولویت های اصلی ناجا است.

این مقام ارشد انتظامی افزود: از این رو ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد عملیات های مختلف و گسترده ای را از ابتدای سال جاری تاکنون علیه اشرار و سوداگران مرگ داشته و در این راستا یک شهید نیز تقدیم ایران اسلامی کرده اند.

فرمانده انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: ماموران در یک ماه گذشته 2 تن و 477 کیلو انواع موادمخدر شامل؛ 2تن و 341 کیلو تریاک، 10 کیلو هروئین و 126 کیلوگرم حشیش کشف کرده اند.

میرحیدری با بیان اینکه این میزان کشفیات پلیس استان یزد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش داشته است تصریح کرد: همچنین در این خصوص 8 باند اصلی و بزرگ واردکننده موادافیونی منهدم، 17 دستگاه خودرو توقیف و 28 نفر از سرکردگان اصلی قاچاق موادمخدر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی یزد ، ضمن اشاره به موضوع ترانزیتی بودن استان یزد و قرار داشتن در مسیر قاچاقچیان و سوداگران مرگ تصریح کرد: دقت نظر، هوشیاری و بحث کنترل محورهای مواصلاتی، توسط پلیس استان یزد بر حجم کشفیات موادمخدر افزوده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون