نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/13      11:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:265


نسخه چاپی
فرمانده انتظامی استان گیلان:
دوران سربازي ؛ فرصت مغتنم خودباوری و کسب تجربه های بزرگ
گروه ناجا ـ فرمانده انتظامی استان گیلان، یکی از پر بارترین فصل زندگي جوانان را دوران مقدس سربازی دانست و گفت : این دوران ؛ فرصت مغتنمی براي خودباوري،خود سازی و کسب تجربه هاي بزرگ است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار " محمدرضا اسحاقی "در جشنواره جوان سرباز یگان ویژه  این استان با اشاره به نقش بسیار مهم دوران سربازی در شکل گیری زندگی جوانان، اظهار کرد: دوران سربازي فرصت بسيار خوبي برای رشد و شکوفايي توانایی های فردی،اجتماعی و  کسب مهارت های لازم برای زندگی است.

وی خطاب به سربازان وظیفه افزود: خدمت مقدس سربازی از بهترين فصل های زندگي جوانان به شمار می رود، شما سربازان ولایی بايد همواره با تمام توان از آموزه های این دوران استفاده کرده  تا خود را برای ورود به مرحله جدیدی از زندگی اجتماعی آماده کنید.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به شکوفایی توانایی های فردی جوانان در دوران مقدس سربازی، بیان  کرد: سربازان وظيفه، بهترين حامي و پشتيبان کارکنان در مأموريت هاي پليس برای برقراري نظم و امنيت هستند.

سردار اسحاقی خطاب به سربازان یگان های ویژه ناجا  یادآور شد: دوران سربازي؛ زمان  شکل‌گيري شخصيت اجتماعی در سربازان است و بویژه که در نيروي انتظامي خدمت مي کنید، قطعا به دليل تنوع ماموريت ها، تجربيات متفاوت و گران بهايي به دست خواهید آورد که با دقت و توجه مي توانید از اين تجربيات در زندگي آتي خود بيشترين سود را ببرید.

وی گفت: خدمت سربازي زير پرچم جمهوري اسلامي و تحت ولايت و زعامت ولی امر مسلمين رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای  (مدظله العالی) افتخاري بزرگ و فرصت مغتنمی براي خودباوري،خودسازی وکسب تجربه هاي بزرگ است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون