نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/13      11:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:427


نسخه چاپی
كشف موادمخدر در قلعه گنج
گروه استان ها-كرمان-فرمانده انتظامي قلعه گنج از كشف موادمخدردر 2 عمليات پلیسي در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري پليس،سرهنگ"علي پرنگ"در تشريح اين خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر در پی کسب خبری مبنی بر تردد قاچاقچیان از حوزه شهرستان اقدام به برپایی ايست وبازرسي شبانه در محورهاي"چاه دادخدا" و"منوجان" کردند.

 وي افزود: در ادامه راننده يك دستگاه خودرو پژو405 به محض ديدن ماموران با دور زدن اقدام به فرار مي كند و پس از روبه رو شدن با دیگر تیم های مستقر در این محور خودروی خود را رها و با استفاده ازتاريكي هوا از منطقه متواري می شود که در بازرسی از آن 49كيلو و 500گرم حشيش کشف شد.

سرهنگ پرنگ تصریح کرد: در محور منوجان به قلعه گنج نیز سرنشین يك دستگاه پژو405به محض مشاهده ماموران با افزودن بر سرعت خود اقدام به فرار می کند و از سوی ماموران تحت تعقیب قرار می گیرد و نهایتا با برجای گذاشتن خودرو ازمحل متواري می شود.

وی بیان داشت: در بازرسي از این خودرو نیز50كيلو ترياك جاساز شده  درون یک گالن کشف و ماموران در ادامه با هوشیاری و سرعت عمل خود موفق شدند سرنشین یک خودرو راه پاك كن مرتبط با این دو خودرو را دستگير کنند.

فرمانده انتظامی قلعه گنج با اشاره به ادامه اقدامات پلیسی جهت دستگیری قاچاقچیان تصریح کرد: پلیس در عرصه مبارزه با قاچاق مواد مخدر و سوداگران مرگ روز و شب نمی شناسد و در جهت رویارویی با اخلاگران نظم و امنیت در کمترین زمان ممکن وارد عمل می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون