نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/13      14:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:501


نسخه چاپی
كشف 347 كيلو مواد مخدر در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان در "داراب"
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي استان از درگيري مسلحانه با قاچاقچيان و سوداگران مرگ و كشف 347 كيلو و 200گرم مواد مخدر در شهرستان لارستان خبر داد.

سردار "احمد علي گودرزي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "داراب" با اقدامات اطلاعاتي و پليسي، محل تردد قاچاقچيان توسط يك دستگاه پژو پارس را در يكي از محورهاي مواصلاتي شناسايي کردند و موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

وي ادامه داد: مأموران  پس از ايست و بازرسي و كنترل خودروهاي عبوري به صورت محسوس و نامحسوس، در نهايت خودرو مورد نظر را مشاهده کردند.

فرمانده انتظامي استان فارس تصريح كرد: ماموران پس از مشاهده خودروی قاچاقچیان دستور ایست صادر کردند كه راننده خودرو بدون توجه به فرمان پلیس اقدام به فرار كرد و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز، قاچاقچيان از خودرو پياده و به سمت مأموران انتظامي اقدام به تير اندازي كردند که پس از چند دقيقه درگيري مسلحانه، در نهايت متهمان كه عرصه را بر خود تنگ مي ديدند با استفاده از كوهستاني بودن منطقه و تاريكي هوا اقدام به فرار كردند.

سردار گودرزي با بيان اينكه ماموران در پاك سازي از محل و بازرسی از خودرو قاچاقچیان، 243 كيلو و 560 گرم ترياك و 103 كيلو و 640 گرم حشيش كشف کردند، عنوان داشت: يك دستگاه سواري زانتيا كه اسكورت محموله بود توقيف و راننده آن نيز دستگير شد.

سردار گودرزي در پايان با بيان اينكه تحقيقات پليس براي شناسايي و دستگيري قاچاقچيان متواري ادامه دارد، هشدار داد: استان فارس هيچ گاه جولانگاه قاچاقچيان مواد مخدر نخواهد بود و در صورت فعاليت منتظر برخورد قاطع پليس باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون