نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/13      14:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:420


نسخه چاپی
نجات 4 سرنشين خودرو گرفتار در آتش
گروه استان ها ـ همدان ـ فرمانده انتظامی شهرستان همدان، از نجات جان 4 سرنشين يک خودرو سواري که پس از تصادف در آتش مي سوخت، توسط ماموران پاسگاه انتظامي آبشينه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جمشيد باقري"، در تشريح اين خبر گفت: ساعت 4 صبح امروز خبر وقوع يک فقره تصادف جرحي منجر به آتش سوزي در بزرگراه ملاير ـ همدان دور برگردان روستاي آبشينه به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اعلام و بلافاصله گشت انتظامي پاسگاه آبشينه به محل اعزام شد.

وی افزود: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد، سواري پژو 405 که از همدان به سمت نهاوند در حال حرکت بوده پس از برخورد با بلوک هاي سيماني کنار بزرگراه آتش گرفته و 5 سرنشين آن از جمله 2 کودک در حالي که زخمي شده اند در ميان شعله هاي آتش گرفتار شده اند.

سرهنگ باقري بیان کرد: ماموران پس از تلاش در جهت مهار آتش که هر لحظه احتمال انفجار هم داشت، توانستند 4 سرنشين خودرو را از ميان شعله هاي آتش نجات دهند ولي متاسفانه سرنشين جلوي خودرو به علت قفل شدن درب سمت شاگرد و شدت شعله هاي آتش، در اثر شدت سوختگي جان خود را از دست داد.

این مقام مسئول ادامه داد: ماموران با توجه به وخامت حال برخي از سرنشينان، مصدومان حادثه را با خودروي پليس به اورژانس بيمارستان بعثت منتقل کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان همدان در پايان گفت: پس از حضور عوامل آتش نشاني در محل، خودروي گرفتار در آتش خاموش و جسد متوفي که مردي 50 ساله بود به پزشکي قانوني منتقل شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون