نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/15      16:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:207


نسخه چاپی
کسب مقام سوم مسابقات جام باشگاه های جهان توسط تیم کشتی ناجا
گروه ناجا – رئیس هئیت کشتی ناجا، از کسب مقام سوم تیم کشتی پاس ستارگان نیروی انتظامی در مسابقات جام باشگاه های جهان خبر داد.

سردار "محمد شرفی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اشاره به کسب مقام سوم تیم کشتی پاس ستارگان نیروی انتظامی در مسابقات جام باشگاه های جهان، اظهار کرد: تیم کشتی پاس ستارگان ناجا از تیم های خوب کشتی باشگاهی در کشور  است که در مسابقات  ملی، منطقه ای و بین المللی همواره  نماینده شایسته ای برای کشور و نیروی انتظامی به شمار می رود.

وی افزود:جام باشگاه های جهان با شرکت تعداد هشت تیم باشگاهی از کشورهای؛ مجارستان، اوکران،ترکیه،گرجستان،هند، آذربایجان و دو تیم بیمه رازی و پاس ستارگان نیروی انتظامی از کشورمان در شهر بابل برگزار شد.

رئیس هئیت کشتی ناجا خاطرنشان کرد: در پایان این دوره از مسابقات ،تیم بیمه رازی از ایران به مقام نخست مسابقات دست یافت ، تیم کشور ترکیه موفق به کسب مقام دوم و تیم پاس ستارگان نیروی انتظامی به عنوان سوم این مسابقات نائل شد.

وی در پایان ضمن تبریک این موفقیت به اعضای تیم کشتی پاس ستارگان و همه کارکنان نیروی انتظامی اظهار امیدواری کرد: روند این موفقیت ها در همه بخش ها تداوم داشته و اقتدار نیروی انتظامی به خوبی در معرض دید همگان قرار گیرد.*

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون