نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/16      11:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:273


نسخه چاپی
کشف 511 کیلو هروئین در زاهدان
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان – جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 511 کیلو هروئین و توقیف یک دستگاه خودرو در زاهدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "احمد طاهری" درباره جزئیات این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان زاهدان با یکسری اقدامات اطلاعاتي گسترده به سرنخ هايي از قاچاق محموله سنگين موادمخدر از مناطق مرزی به شهر زاهدان دست يافتند.

وی افزود: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، پس از چندین روز کار اطلاعاتی نامحسوس موفق شدند منزلی را در یکی از خیابان های حاشیه شهر زاهدان که سوداگران مرگ از آن به عنوان محل نگهداری و پخش مواد مخدر استفاده می کردند، شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: پس از انجام هماهنگی های قضائی مأموران بلافاصله به محل  اعزام شدند که پیش از ورود پلیس، قاچاقچیان از آنجا گریخته بودند.

این مقام مسئول ابراز داشت: مأموران در بازرسی از یک دستگاه خودروی پژو 405 که داخل این منزل پارک شده بود و قاچاقچیان فرصت انتقال آن را پیدا نکرده بودند 511 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف کردند.

سردار طاهری با اشاره به توقیف خودرو و ادامه تحقیقات برای دستگیری قاچاقچیان از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت قاطعانه برخورد کند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون