نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/16      11:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:238


نسخه چاپی
کشف 108 کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس استان های کهگیلویه و بویراحمد و فارس
گروه استان ها– کهگیلویه و بویراحمد– جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت: در عملیات مشترک پلیس استان با پلیس شهرستان فسا 67 کیلو حشیش و 41 کیلو تریاک از یک دستگاه خودروی پژو کشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "کیقباد مصطفایی" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان کهگیلویه و بویراحمد با اشراف کامل بر رفتار‌های مجرمانه سوداگران مرگ، از انتقال یک محموله مواد مخدر از یکی از استان های جنوبی کشور به مقصد جنوب غرب کشور مطلع شدند.

وی به هماهنگی با مرجع قضائی و نیز تعامل با پلیس شهرستان فسا برای دستگیری سوداگران مرگ اشاره و خاطرنشان کرد: پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی فنی و تخصصی و انجام ایست و بازرسی در محور مواصلاتی شهرستان فسا خودروی پژو 405 مظنون را شناسایی و با رعایت موازین   قانونی آن را توقیف و مورد بررسی قرار دادند.

مصطفایی با اشاره به اینکه مقدار 67 کیلو حشیش و 41 کیلو تریاک در این خودرو کشف شد در ادامه گفت: در همین رابطه راننده دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از اقدام و همکاری و تعامل به موقع مأموران پلیس شهرستان فسا با تاکید بر تشدید برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای پلیس با سوداگران مرگ و باند‌های قاچاق موادمخدر از عموم مردم خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند/.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون