نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/16      13:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:203


نسخه چاپی
آموزش راهبردهاي تحولي، گامی مهم در راستای توسعه کلانتری ها و پاسگاه ها
گروه ناجا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به راهبردهای تحول در کلانتری ها و پاسگاه ها بر لزوم آموزش پیگیر روسای کلانتری ها و پاسگاه ها با هدف ایجاد یک تحول رفتاری در یگان‌های انتظامی تاکید کرد.

 

 

سردار "محمد شرفی" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با اشاره به شاخصه‌های اساسی طرح تحول کلانتری ها و پاسگاه‌ها یکی از مهم‌ترین معیارهای شایستگی کلانتری ها و پاسگاه ها را پاسخگویی مناسب به درخواست های امدادخواهی و ارائه خدمات انتظامی دانست و تصریح کرد: پاسخگویی مناسب به درخواست ها و کسب رضایت مردم از شاخصه‌های مهم این طرح است.

وي افزود: به همین دلیل مجموعه پلیس پیشگیری ناجا، اجرای دقیق موضوعات مطرح شده را در دستور کار و در اولویت فهرست آموزش‌های قرارگاه جهادی آموزش ناجا قرار داده و تا کنون با جدیت تمام شرکت کارکنان کلانتر ی ها و پاسگاه های سراسر کشور را در این دوره های آموزشی پیگیری کرده است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خاطرنشان کرد: برخورداری کلانتری و پاسگاه‌ها از فرماندهان جهادی، انقلابی، ولایی و دانشی را که توان هماهنگی بین بخش های مختلف درون سازمان و برون سازمانی را داشته باشند به منظور توسعه کلانتری ها و پاسگاه ها موثر دانست و تاکید کرد: پلیس پیشگیری با برگزاری کارگاه های آموزش راهبردهاي تحولي، پیگیر ارتقاء توان مدیران این بخش برای اجرای تحول در کلانتری ها و پاسگاه ها است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: این کارگاه ها به روسای کلانتری ها و پاسگاه ها کمک خواهند کرد تا برنامه های تدوینی و ابلاغی شورای عالی طرح تحول کلانتری ها و پاسگاه ها را به خوبی در سطح این یگان ها عملیاتی کنند.

سردار شرفی در پایان  با اشاره به اینکه تمامی برنامه های شورای عالی تحول کلانتری ها و پاسگاه ها در قالب برنامه های آموزشی متعدد گردآوری و تدوین شده تا کارکنان را به طور کامل بر مطالب مسلط کند، تصریح کرد: مجموعه این تلاش‌ها با هدف تعالی رفتار کارکنان کلانتری و پاسگاه‌ها و ایجاد یک تحول ژرف در حوزه سرمایه انسانی و ساختاری یگان‌های انتظامی برنامه‌ریزی شده است و امیدواریم با پیگیری این طرح‌ها، موفق به جلب رضایت هرچه بیشتر فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) و مردم عزیز میهن اسلامی شویم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون