نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/16      14:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:204


نسخه چاپی
فرمانده يگان هاي ويژه ناجا:
يگــان ويــژه، هميــشه آمــاده، نظم پــذير و توانمنــد است
گروه ناجا _ فرمانده يگان هاي ويژه ناجا گفت: موفقیت همواره در سایه پشتکار و ممارست، تمرین های سخت و یادگیری مهارت ها حاصل می شود و يگان ويژه هميشه آماده، نظم پذير و توانمند است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حسن كرمي" در جمع فرماندهان و كاركنان يگان ويژه استان خراسان رضوي اظهار داشت: خدا را شاكر هستم كه بار ديگر توفيق حضور در بين شما عزيزان در جوار امام رئوف حضرت علي بن موسي الرضا(ع) را يافته و جا دارد از زحمات شما همكاران عزيز در اجراي بسيار خوب رزمايش امنيت و آرامش2 در حضور فرمانده ناجا تقدير و تشكر كنم.

وي افزود: زحمات چند ماهه شما و تمرين هاي مداوم و مستمرتان نتيجه داد و توانستيد اين رزمايش عظيم را به بهترين نحو ممكن به مرحله اجرا درآوريد، اقتدار و صلابت شما عزيزان و نظم مثال زدني در هنگام اجراي رزمايش نشان داد كه يگان ويژه هميشه آماده، نظم پذير و توانمند است و در هر برهه اي از زمان كه نياز باشد با تمام قوا در صحنه عمل حاضر شده و مأموريت خود را به نحو احسن به پايان مي رساند.

فرمانده يگان هاي ويژه ناجا در ادامه با قدرداني از تلاش هاي فرماندهان و كاركنان اين يگان در بحث قرارگاه جهادي ارتقاء تربيت و آموزش بيان داشت: نمره قابل قبولي كه يگان شما در اين آزمون و ارزيابي كسب كرد نشان از زحمات و تلاش بي دريغ شما و فرماندهان دارد و خوشبختانه يگان هاي ويژه توانسته است طبق سنوات گذشته ضمن حفظ جايگاه بالاي خود نسبت به ساير پليس ها، مقام خود را نيز ارتقاء دهد و پيشرفت قابل توجهي داشته باشد.

اين مقام ارشد انتظامي با اشاره به این که موفقیت همواره در سایه پشتکار و ممارست، تمرین های سخت و یادگیری مهارت  ها حاصل می شود، خاطرنشان کرد: ظرفیت و توانمندی يگان هاي ويژه بیش از اینهاست و قطعا ماموران ما می توانند در عرصه هاي آموزشي درخشان تر حضور داشته باشند چراکه اين ظرفیت را مي توان در وجود تك تك نيروهاي مقتدر پليس ويژه به وضوح مشاهده كرد.

سردار كرمي موفقیت در ماموریت های یگان ویژه را مدیون رشادت و از خودگذشتگی نیروهای پای کار و منسجم دانست و افزود: امكانات و تجهيزات بروز در هر يگاني یکی از مولفه های مهم براي به موفقيت رسیدن آن يگان است. در این میان، خوشبختانه يگان ويژه استان خراسان رضوي با وجود يك فرمانده موفق توانسته در زمينه ساخت و احداث اماكن ورزشي، رفاهي و آموزشي و همچنين بروز کردن ادوات و تجهيزات، اين يگان را به سطح بسيار خوبي برساند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون