نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/17      13:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:336


نسخه چاپی
سودای فروش 4 میلیارد سکه تقلبی
گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی استان از دستگیری دو متهمی خبرداد که قصد فروش 948 سکه تقلبی را به مبلغ 4 میلیارد ريال داشتند.

 

سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس به تشریح جزئیات این مطلب پرداخت و اظهارداشت: ماموران انتظامی شهرستان سمنان در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعي به کنترل خودروهای عبوری در محور سمنان- دامغان پرداختند.

سردار قاسمی ادامه داد: عوامل یگان امداد حین اجرای ماموریت به یک دستگاه سواری پراید که از سمنان به سمت دامغان در تردد بود مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آن را متوقف می کنند.

فرمانده انتظامی استان گفت: در بازرسی از سرنشینان خودرو 948 سکه قدیمی کشف شد که در پی آن متهمان برای ادای توضیحات به کلانتری منتقل شدند.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات بعدی و با همکاری کارشناسان میراث فرهنگی مشخص شد سکه های منقوش به تصویر پادشاهان ساسانی، تقلبی بوده و متهمان قصد فروش آنها را به ارزش 4 میلیارد ريال در دامغان دارند.

سردار قاسمی از دستگیری هر دو متهم و معرفی آنان به مرجع قضائی خبرداد و از ماموران انتظامی شهرستان سمنان برای دقت و هوشیاری بالا در کشف این تعداد سکه تقلبی قدردانی کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون