نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/17      13:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:326


نسخه چاپی
بارش برف در محورهای ارتباطی استان اصفهان
گروه استان ها_اصفهان_رئیس پلیس راه استان از بارش برف در برخی محورهای ارتباطی این استان و بارش پراکنده باران در اکثر محورها خبر داد.

سرهنگ "حسین پورقیصری " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: بحمدالله در اکثر نقاط استان اصفهان رحمت الهی در حال بارش است که امید است رانندگان محترم توصیه های پلیس را رعایت و سفری بی خطر داشته باشند.

رئیس پلیس راه استان افزود: هم اکنون در گردنه "خروس گلو"، محور های "سمیرم-شهرضا" و گردنه "ملااحمد"، برف در حال بارش است و رانندگانی که قصد تردد از این محورها را دارند حتما باید زنجیر چرخ همراه داشته باشند و پلیس از تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ ممانعت می کند.

این مقام انتظامی با اشاره به بارش باران و وزش باد در دیگر محورهای ارتباطی استان اصفهان، بیان داشت: در این مواقع با سرعت مطمئنه رانندگی کنید و از عجله و شتاب و تغییر ناگهانی مسیر بپرهیزید تا تسلط کافی بر خودروی خود داشته باشید.

سرهنگ پورقیصری در پایان تاکید کرد، حتی الامکان از سفرهای غیر ضروری خودداری کنید ، باک خودروی خود را کاملا پر کنید، از سالم بودن بخاری و برف پاکن های خودرو مطمئن باشید و پتو و مقداری جیره خشک به همراه داشته باشید تا ان شاءالله سفری بی خطر داشته باشید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون