نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/17      14:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:1610


نسخه چاپی
صاحب كبوتر به كلانتري مراجعه كند
گروه استان ها _ اصفهان _ مامور یکی از کلانتری های شهرستان خمینی شهر پس از اینکه با اصرار فراوان سارق مبنی بر بی گناهی خود روبه رو شد با ارسال نامه ای توسط کبوتر که در آن نوشت "صاحب كبوتر به كلانتري مراجعه كند" توانست، دست متهم را رو کند.

 

سرهنگ" علی جعفری نژاد"، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران گشت یکی از کلانتری های فرماندهی انتظامی شهرستان "خمینی شهر" در گشت زنی های هدفمند خود به فردی که در حال حمل یک گونی بود، مشکوک می شوند که در بررسی های اولیه مشخص می شود وی از سارقان سابقه دار است.

وی خاطر نشان کرد: ماموران در بازرسي از گونی همراه متهم 17 كبوتر كشف کردند اما وی عنوان مي كند كه كبوترها را خريداری کرده است.

سرهنگ جعفری نژاد با بیان اینکه متهم برای تحقيقات بيشتر و بررسي صحت وسقم گفته هايش به كلانتري منتقل شد، اظهار داشت: با توجه به سابقه دار بودن متهم و حرف هاي ضد و نقيص و همچنين عدم ارائه نشانی فروشنده، مسروقه بودن كبوتر ها برای ماموران محرز شد اما همچنان او هرگونه سرقتی را منکر بود.

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر افزود: با هماهنگی مقام قضائي متهم به مدت 24 ساعت بازداشت شد که در صورت عدم مراجعه شاكي خصوصي ماموران پلیس مجبور به آزادی وی بودند.

وی اظهار داشت: در این هنگام یکی از افسران کلانتری با زیرکی و هوشیاری خود نامه ای به این مضمون که "صاحب كبوتر به كلانتري مراجعه كند" به پای یکی از کبوتر ها بسته و او را رها می کند.

سرهنگ جعفری نژاد خاطر نشان کرد: سرانجام در آخرین لحظاتی که زمان دستور قضائي مبنی بر بازداشت متهم رو به پايان بود، فردي همراه كبوتر و نامه به كلانتري مراجعه و از سرقت کبوترهایش خبر داد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه بعد از بررسي هويت فرد مذکور مشخص شد كه وی صاحب كبوترها است،گفت: مال باخته عنوان كرده، چند روز پيش كبوترهايم سرقت شده و چون کارگر است فرصتي براي طرح شكايت نداشته، اميدوار بوده كه پيدا شوند تا اينكه امروز يكي از كبوترهايش به همراه اين دست نوشته درحياط منزل نشسته و اكنون براي پيگيري پرونده به كلانتري مراجعه كرده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون