نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/20      14:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:452


نسخه چاپی
در نشست هماهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ناجا عنوان شد:
رویداد سینمایی فجر باید مبلغ ارزش ها و گفتمان انقلاب اسلامی باشد
گروه ناجا- معاون اجتماعی نیروی انتظامی گفت:رسالت جشنواره فیلم فجر به عنوان یک رویداد هنری و سینمایی ملی باید تبلیغ و ترویج ارزش ها و گفتمان انقلاب اسلامی باشد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "احمد نوریان" در نشست هماهنگی وزارت ارشاد با ناجا در خصوص جشنواره های فجر امسال ، خلق آثار ارزشمند و انتقال پیام منطبق با هویت دینی ، انقلابی و ملی در قالب تولیدات سینمایی و هنری فاخر  را حائز اهمیت برشمرد و تصریح کرد: پلیس در پایتخت و همه شهرهایی که آثار جشنواره اکران می شود با دست اندرکاران و مجریان آن همکاری جدی خواهد داشت و در این جشنواره بزرگ فرهنگی و هنری در کنار مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد تا ان شاءالله شاهد برگزاری باشکوه و با نشاط این جشنواره در کنار دیگر برنامه های فرهنگی و جشن های چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی باشیم.

وی اضافه کرد: باید دبیران و عوامل اجرایی جشنواره ها با برنامه ریزی صحیح و ایجاد فضای سالم و نشاط بخش، ضمن پیش بینی تدابیر لازم پیشگیرانه جهت عدم سوء استفاده فرصت طلبان ، امکان حضور خاطره انگیز و به یادماندنی مردم و علاقمندان در این دوره از جشنواره را فراهم سازند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: جامعه ما بواسطه برخی بی تدبیری ها، اقدامات خصمانه دشمنان از جمله تحریم و هجمه اقتصادی و تقابل فرهنگی در مقطع تاریخی حساسی قرار دارد، از سوی دیگر بدخواهان این نظام مقدس تلاش مذبوحانه ای برای سیاه نمایی و القای ناامیدی در بین مردم دارند، اما به رغم همه این اقدامات، به مانند همیشه در این آزمون تاریخی نیز، رفتار صبورانه و مدبرانه ملت سرافرازایران اسلامی و مسئولان هوشیار نظام، موجب ناامیدی و یاس دشمنان خواهد شد.

سردار نوریان در خاتمه برگزاری رویدادهای فرهنگی- هنری فاخر و تولید آثار ارزشمند و مردم پسند توسط جامعه هنری متعهد را در خنثی سازی توهمات دشمنان بسیار حائز اهمیت برشمرد و خواستار اعتلاء و پیشرفت هنر انقلابی و متعهد شد.

جشنواره فجر باید در شأن انقلاب برگزار شود

"سید مجتبی حسینی" معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست از همکاری ناجا با مسئولان جشنواره تقدیر و برهم افزایی در پیشبرد همکاری ها برای برگزاری هرچه باشکوه تر چهلمین سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد.

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است که جشنواره فجر در بخش های مختلف "فیلم، تئاتر، شعر، موسیقی، هنرهای تجسمی و مد ولباس" در شان چهل سالگی انقلاب برگزار شود.

در ادامه دبیران ششگانه جشنواره فجر هریک ضمن تشریح برنامه های اختصاصی خود به نقش تاثیرگذار ناجا در برگزاری مراسم به ویژه برقراری امنیت و کاهش بار ترافیکی محل های برگزاری جشنواره ها اشاره کردند.

گفتنی است، نشست هماهنگی برگزاری جشنواره های فجر با حضور سردار "احمد نوریان " معاون اجتماعی نیروی انتظامی ، سید "مجتبی حسینی" معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیران بخش های فیلم ، تئاتر ، شعر ، موسیقی ، هنرهای تجسمی و مد و لباس برگزار شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون