نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/18      9:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:242


نسخه چاپی
ورزش یکی از راهبردهای اساسی یگان های ویژه
گروه ناجا _ جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه ورزش در یگان ویژه از اهمیت بسزایی برخوردار است، گفت: امروز افتخار می کنیم این یگان از آمادگی در همه سطوح نظیر ورزش، جسمانی و عملیاتی به شکل ایده آل برخوردار است.

 

به گزارش پايگاه خبري پليس، "سردار حبیب اله جان نثاری" در مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات رزم ویژه یگان های ویژه ناجا، پویایی و نشاط را از برجسته ترین ویژگی های کارکنان یگان ویژه برشمرد و اظهار داشت: سلامت روح و صلابت جسم نقش تعیین کننده ای در کسب موفقیت داشته و از این رو مردان سخت کوش و خستگی ناپذیر یگان ویژه به لحاظ دارا بودن خصوصيات ارزشی همواره در مأموریت های خطیر و سرنوشت ساز پیروز میدان بوده اند.

وی با بیان اینکه ورزش در یگان ویژه از اهمیت بسزایی برخوردار است، گفت: امروز افتخار می کنیم این یگان از آمادگی در همه سطوح نظیر ورزش، جسمانی و عملیاتی به شکل ایده آل برخوردار است.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا، تصریح کرد: اصلی ترین رویکرد در این یگان، حفظ و ارتقاء توان رزمی و آمادگی عملیاتی در تمام لایه ها و سطوح است که این امر بارها در عرصه عملیات و ماموریت ها به اثبات رسیده به گونه ای که ماموریت های محوله را به بهترین نحو به انجام رسانده که این امر ثمره توانایی های فردی و کار گروهی است.

این مقام ارشد  انتظامی تصریح کرد : دشمنان ملت ایران به خیال خود نقشه ها و برنامه های بسیاری برای غبار آلود کردن اوضاع اجتماعی و امنیتی کشور داشته که تمام برنامه ریزی ها و هزینه های چندین میلیارد دلاری ایادی استکبار با بصیرت ملت و اقتدار یگان های ویژه ابتر مانده و کارکنان یگان ویژه اثبات کردند که مرد میدان ها و کارزارهای سخت هستند.

جان نثاری در خاتمه گفت: دشمنان بارها به خیال باطل خود ابراز داشتند، اجازه نخواهند داد جمهوری اسلامی 40 سالگی خود را ببیند اما امروز به لطف الهی و تحت رهبری فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی)، بیداری و بصیرت کارکنان یگان های ویژه در کنار سایر فرزندان انقلاب  22 بهمن امسال جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی پرشکوه تر از هرسال برگزار خواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون