نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/18      10:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:387


نسخه چاپی
برخورد خودروی ساینا و کامیون در باشت
گروه استان ها-کهگیلویه و بویراحمد- رئیس پلیس راه استان گفت: برخورد یک دستگاه سواری ساینا با کامیون کشنده در محور باشت به گچساران3 کشته بر جای گذاشت.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "بهنام ویسی پور" در تشريح اين خبر گفت: برابر اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يک فقره تصادف در محور باشت- گچساران بلافاصله ماموران انتظامي و پليس راه به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان در ادامه گفت: برابر گزارش مأموران يک دستگاه خودروی سواری ساینا که در مسير باشت به گچساران در حال حرکت بود به دليل لغزندگی جاده و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه با کامیون کشنده برخورد کرد که در این سانحه راننده و دو سرنشین خودروی ساینا در دم جان باختند.

سرهنگ ویسی پور در ادامه بيان داشت: کارشناسان پلیس راه ،علت این تصادف را لغزندگی جاده و تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده ساینا اعلام کردند.

رئیس پلیس راه استان از رانندگان خواست با توجه به فصل سرما و بارش برف و باران و همچنین لغزندگی جاده ها با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند و از پرداختن به کارهایی که موجب حواس پرتی و انحراف افکار می شود بپرهیزند تا شاهد وقوع این گونه حوادث نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون