نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/18      13:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:589


نسخه چاپی
کسب مقام قهرمانی مسابقات آمادگی جسمانی نیروهای مسلح توسط یگان ویژه
گروه نـــاجــا- فرمانده یگان ویژه استان آذربایجان شرقی از کسب مقام اول قهرمانی مسابقات آمادگی جسمانی نیروهای مسلح توسط تیم یگان ویژه استان آذربایجان شرقی خبر داد.
 

به گزارش حبرنگار پایگاه حبری پلیس، سرهنگ "سیدرضا موسوی " در تشریح این خبر، اظهارداشت: این دوره از مسابقات که به منظور انتخاب و شرکت در مسابقات پلیس های جهان (سیزم) در بین نیروهای مسلح کشوری برگزار شد، یگان ویژه استان آذربایجان شرقی توانست در مجموع تیمی، مقام اول قهرمانی را از آن خود کرده و به این دوره از مسابقات راه یابد.

وی افزود: این مسابقات با شرکت 49ورزشکار از نیروهای مسلح کشور (صنایع دفاع، نیروی زمینی ارتش، پدافند هوایی، هوانیروز، نیروی هوایی، سپاه پاسداران، مراکز آموزش سربازی و نیروی انتظامی) به میزبانی یگان های ویژه ناجا در سطح بسیار بالایی برگزار شد.

فرمانده یگان ویژه استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک و تقدیر از ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات، اقتدار و توانمندی پلیس ویژه را در گرو سلامت جسمی کارکنان و ورزش را لازمه امنیت اجتماعی و روانی جامعه عنوان و ابراز کرد: ورزش عامل مهمي در ايجاد نشاط اجتماعي و كاهش ناهنجاري هاي فرهنگي و اخلاقي است و عزت و اعتماد به نفس در بستر ورزش و سلامتي جسماني رشد و نمو پيدا مي کند و در سايه ورزش، سلامت جسم و نشاط روحي تامين شده و ارتقاء کارايي و بهره وري هر فرد تضمين خواهد شد.

سرهنگ موسوی در پایان بر عزم جدي یگان ویژه استان آذربایجان شرقی در توسعه و ايجاد زمینه های مناسب جهت سوق دادن کارکنان به امر ورزش اشاره و بیان کرد: شركت در مسابقات ورزشي نوعي خود ارزيابي، محک زدن و رقابت سالم است و لازمه انجام ماموريت هاي يگان ويژه آمادگي جسماني و ورزيدگي بالا است که در رشته های مختلف ورزشی به صورت تخصصی و عمومی دنبال می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون