نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/18      15:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:226


نسخه چاپی
دیدار فرمانده ناجا با مجمع نمایندگان و استاندار استان اصفهان
گروه ناجا – اعضای مجمع نمایندگان مجلس و استاندار اصفهان با فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفت و گو کردند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مجمع نمایندگان مجلس و استاندار استان اصفهان با سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی در ستاد ناجا دیدار و گفت و گو کردند.

در این نشست ابتدا استاندار و رئیس نمایندگان استان اصفهان ضمن قدردانی از عملکرد مطلوب نیروی انتظامی و تدابیر سردار "اشتری" فرمانده ناجا در این راستا؛ به معضلات و چالش های موجود در استان به ویژه مشکل آب پرداختند و با شرح مشکلات پیش آمده و انتظارات مردم از مسئولان به بررسی راهکارهای حل این معضلات اشاره کردند.

در ادامه این نشست، سردار اشتری ضمن ارائه گزارش از عملکرد این نیرو در راستای حفظ و تامین امنیت و نظم عمومی از نمایندگان استان و استاندار اصفهان خواست مصوبات مراجع ذیربط از جمله هیئت وزیران و شورای امنیت کشور در خصوص مسئله آب استان را از سایر دستگاه ها مطالبه کرده و پیگیری لازم را انجام دهند تا نیروی انتظامی بتواند به بهترین شکل امنیت و نظم حاکم را حفظ کند .

در خاتمه این نشست، اعضای مجمع نمایندگان مجلس و استاندار اصفهان بر ضرورت حفظ نظم عمومی و آرامش با پیگیری مطالبات مردم از مسیرهای قانونی و جلوگیری از تحریک عوامل نفوذی که به دنبال سوء استفاده از خواسته های مردم هستند، تأکید کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون