نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/18      16:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:347


نسخه چاپی
کشف انبار تجهيزات پزشکي و آزمايشگاهي قاچاق در البرز
گروه استان ها –البرز- فرمانده انتظامی استان از کشف 4 میلیون و 218 هزار عدد تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی قاچاق به ارزش 50 میلیارد ریال از یک انبار خبر داد .
 

 

سردار "عباسعلی محمدیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت : ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان البرز در اجرای طرح بازدید از انبارهای نگهداری کالا ، در بازديد و بازرسي از انبار یک کارگاه در شهرک صنعتی " نظر آباد " ، 4 میلیون و 218 هزار عدد انواع تجهيزات پزشکي و آزمايشگاهي خارجي را کشف کردند .

فرمانده انتظامی البرزگفت : کالاهای کشف شده ، شامل : ويال ، کووست ، سرسپلر ميکروسکوپ دوچشمي و ... که از سال ها قبل در این مکان دپو شده و مالک آن قصد عرضه کالاها به قیمت غیر واقعی به بازار جهت فروش را داشت می باشد.

سردار محمدیان با بیان این که ارزش کالاهای مکشوفه بنا به نظر کارشناسان 50 میلیارد ريال برآورد شده است تصریح کرد : نماينده حقوقي شرکت مذکور به پلیس آگاهی احضار و به دلیل عدم توانایی در ارائه اسناد قانونی و عدم ثبت کالاي مذکور در سامانه انبار ها به همراه پرونده تشکیل شده ، تحویل اداره کل تعزيرات حکومتي استان البرز شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون