نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/18      16:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:199


نسخه چاپی
پایش مرزی و بازدید از مرزهای مشترک در شمالغرب توسط فرمانده مرزبانی ناجا/ مشکلی در مرزهای مشترک ایران و جمهوری آذربایجان وجود ندارد
گروه ناجا- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در بازدید از مرزهای مشترک با کشور آذربایجان در شمالغرب ، گفت: با توجه به رابطه حسنه دو کشور ، بحمدالله مشکلی در این مرزها وجود ندارد.
 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار " قاسم رضایی" عصر امروز از مرزهای مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در شمالغرب بازدید کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا در این رابطه اظهارداشت: خوشبختانه با تعاملات خوب مرزبانان دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان، مرزهای مشترک از امنیت مطلوبی برخوردار است و مرزبانان اشرافیت و آمادگی کاملی بر مرزها دارند.

وی افزود: کنترل و انسداد مرزها با هدف ممانعت از ورود غیرمجاز، مقابله با قاچاق و برقراری روابط هرچه بیشتر به منظور توسعه صادرات و واردات کالا می باشد.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا خاطرنشان کرد: با تبادل اطلاعاتی و همکاری مرزبانان ایران و جمهوری آذربایجان، خلاء های مرزی دو کشور پوشش داده شده است.

فرمانده مرزبانی ناجا، با اشاره به امنیت مطلوب مرزهای مشترک ایران و آذربایجان در شمالغرب، گفت: در سایه تلاش و همکاری مشترک مرزبانان دو کشور ، تعاملات مرزی مثبتی در مرزها حاکم است لذا به منظور تامین امنیت پایدار در مرزها بایستی تبادل اطلاعات و تعاملات مرزی بیشتری داشته باشیم.

سردار رضایی در خاتمه گفت: با توجه به رابطه حسنه دو کشور ، بحمدالله مشکلی در مرزهای مشترک وجود ندارد.

گفتنی است، کشور ایران و جمهوری آذربایجان، مرزهای مشترکی در دریای خزر و نیز در خشکی دارند که کشورمان با 759 کیلومتر مرز مشترک با جمهوری آذربایجان هم مرز است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون