نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/19      9:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:207


نسخه چاپی
ممنوعیت تردد بدون زنجیر چرخ درکهگیلویه و بویراحمد
گروه استان ها-کهگیلویه و بویراحمد- رئیس پلیس راه استان گفت: تردد در چهار محور کهگیلویه و بویراحمد بدون زنجیر چرخ ممنوع است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "بهنام ویسی پور"  با اشاره به بارش برف و باران در نقاط مختلف استان اظهار داشت: در نقاط سردسیری بارش برف خواهیم داشت که رانندگان می بایست نکات ایمنی را رعایت کنند.

وی افزود: محور یاسوج به اقلید، یاسوج به چرام از سمت سرفاریاب ، یاسوج به شیراز و یاسوج به اصفهان رانندگان باید خودروی خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.

ویسی پور با اشاره به گردنه های برف گیر در این محورها تصریح کرد: به عنوان مثال گردنه بابا حسن در محور یاسوج به اقلید و گردنه میمند در جاده یاسوج به اصفهان و گردنه مله شوره و جوخانه در محورهای شیراز و چرام از نقاطی هستند که تردد بدون زنجیر چرخ در هنگام بارش برف امکان پذیر نیست.

وی با تأکید بر این که علاوه بر زنجیر چرخ باید سایر ملزومات نیز هنگام رانندگی در این محورها فراهم باشد افزود: خودروها نباید از لحاظ گرمایشی مشکلی داشته باشند و رانندگان از مسافرت های غیر ضروری بپرهیزند و باک خودرو از سوخت پر باشد و لوازم گرمایشی همچون پتو و لباس گرم و مواد خوراکی نیز به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راه استان با ابراز خوشبختی از این که تصادفات در محورهای استان  نسبت به مدت مشابه سال گذشته تا این موقع از سال کاهش داشته خاطرنشان کرد: تا کنون چهار درصد کاهش تلفات انسانی نسبت به مدت  مشابه سال قبل  داشته ایم ، اگر رانندگان رعایت کنند این رقم  هم بهتر خواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون