نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/19      14:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:398


نسخه چاپی
اقتدار مرزبانی، موجودیت مرز را به نحو احسن حفظ کرده است
گروه ناجا- امام جمعه شهرستان بیله سوار در دیدار با فرمانده مرزبانی ناجا گفت:اقتدار مرزبانی، موجودیت مرز را بنحو احسن حفظ کرده که از زحمات کلیه مرزبانان در جهت پاسداری از سرحدات جمهوری اسلامی ایران تشکر می کنم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در دیدار با حجت الاسلام "اصغر جدایی" امام جمعه شهرستان بیله سوار، جایگاه ائمه جمعه و جماعات را بسیار بالا دانست و اظهارداشت: این جایگاه برگرفته از مکتب شیعه و روحیه بسیجی و انقلابی است .

وی با اشاره به تهدیدات فرا مرزی علیه کشورمان، افزود: افتخار ما این است که مردم و مرزنشینان عزیزمان با رشادت از میهن اسلامی دفاع می کنند و تک تک خانه ها سنگر مرزبانی است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه آرامش منطقه مدیون رشادت های مرزبانان است، گفت: امنیت برای فعالیت در تمام حوزه ها به خصوص حوزه اقتصاد برای سرمایه گذاری در مناطق مرزی مهیاست.

سردار رضایی با اشاره به ملی بودن جایگاه مرز، خاطرنشان کرد: یکی از راهبردهای جمهوری اسلامی ایران، توجه جدی به بحث مرز و مرزبانی است.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه گفت: نشست امروز، مصداق بارز ارتقاء تعاملات مرزی دو سویه فی ما بین مرزبانان دو کشور در سطح ملی است، به نحوی که برآیند آن در کیفی سازی و نحوه اجرای شایسته تعاملات مرزی در راستای اشرافیت و کنترل مرزهای مشترک با کشور دوست و همسایه آذربایجان تاثیر گذار است.

مرز و مرزبانی از اقدامات جهادی در مبانی اسلام است

حجت الاسلام "اصغر جدایی" امام جمعه شهرستان بیله سوار، گفت: مرز و مرزبانی از اقدامات جهادی در مبانی اسلام است و دعای امام سجاد(ع) شامل حال مرزبانان می شود که این مایه مباهات است.

امام جمعه شهرستان بیله سوار در خاتمه گفت: اقتدار مرزبانی، موجودیت مرز را بنحو احسن حفظ کرده که از زحمات کلیه مرزبانان در جهت پاسداری از سرحدات جمهوری اسلامی ایران تشکر می کنم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون